Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW 2016-2019 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Wg mnie super - szybko chlodzi, szybko nagrzewa, dobrze rozprowadzony przod i tyl... Jakbym mial sie czegos przyczepic, to tryby automatyczne - przy ustawionym nawiewie na szybe, wiatrak automatycznie dmucha na max obrotach (glosne i niepotrzebne)
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Jednostrefowy klimatronik - to wystarcza. Poprzednio miałem dwustrefowy i praktycznie nie używałem tych stref. Sama klimatyzacja działa wyjątkowo sprawnie. Do tego wydajna wentylacja, tak więc cały układ jest niezwykle sprawny.
~Wolan
Mitsubishi ASX
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Jak każdy japończyk i benzyna - ogrzewanie jest wspaniałe. Nagrzewa się już po paru kilometrach a nawiewy nie przeszkadzają w prowadzeniu. Brakuje jedynie nawiewów dla pasażerów z tylnej kanapy.
~JaJanusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Klima działa prawie natychmiast. Zimą rozgrzanie zajmuje więcej czasu, ale tak samo jest we innych pojazdach. Pasażerowie nadmuch mają na nogi i to co doleci z przodu.
~GypsyKing
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
W sumie przy 30 stopniowych upałach sprawdziłem klimę - jest ok. Nie wiem jak z ogrzewaniem. Duuuży minus za mało intuicyjne pokrętła sterowania.
~50-latek/ milion przebiegu
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Szybko nagrzewa i osusza wnętrze. Nawiew na nogi pasażerów skuteczny . Działa jak należy i nic do dodania nie mam :-)
~arrasb
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Jest tak, jak być powinno. Autko daje radę w temacie chłodzenia i ogrzewania. Fotele podgrzewane dają radę :)
~ELP
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Bez uwag jeśli chodzi o wydajność, tylko troszkę bezwładna,
~TOMEK
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
klima manualna ale jest dobry nawiew

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Elp
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Szybko ogrzewa lub chłodzi bez uwag.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016