Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW 2016-2019 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Naprawdę duże zewnętrzne lusterka wsteczne. Prawdziwe łopaty w których widać wszystko z tyłu. Dlatego lusterko środkowe to dodatek. U mnie jest fotochromatyczne. Fajna sprawa, bo w nocy nic nie trzeba robić a i tak auta za nami nas nie oślepiają. Widoczność na boki bardzo dobra, zwłaszcza, że auto jest wyższe więc siedzi się wysoko. Można podglądać co robią kierowcy siedzący w autach z boku. Do przodu też dobra widoczność, maska nie przesłania...
~Elp
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Dużo miejsca z przodu, po położeniu rąk na kierownicy od drzwi łokieć ok. 15-20cm. W toyocie Corolli łokieć obija się drzwi, w Maździe3 trochę lepiej Przy moim 180 cm wzrostu bez uwag. Jazda na trasie o dziwo wygodniejsza niż Lancerze. Tylko 117 KM daje dyskomfort zbyt małej mocy, ale z wyprzedzaniem na dwupasmowej jest lepiej niż myślałem. Czujnik deszczu, podgrzewane siedzenia, tempomat , b, dobre nagłośnienie. Przy prędkościach powyżej 120...
~Konstantynopolitańczyk
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
W tylnym lusterku ciężko określić odległość od pojazdu za autem (np: podczas parkowania równoległego) - z pomocą przychodzi kamera cofania (mi osobiście nie przypadła do gustu). Dużą zaletą na pewno są duże lusterka boczne. Ogólnie widoczność zza kierownicy jest naprawdę świetna.
~GypsyKing
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Nie mam zastrzeżeń. Nie jest idealnie, ale przez coraz to obszerniejsze wzmocnienia i sylwetki, w żadnym aucie nie jest idealnie. Czujniki parkowania są (tylko tył), ale działają trochę zbyt późno.
~Wolan
Mitsubishi ASX
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Przegląd samochodów z którymi miałem do czynienia i ... jadąc Mickiem nie narzekam na ten element. Grube przednie słupki zupełnie nie przeszkadzają w manewrowaniu czy prowadzeniu.
~ELP
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Bardzo dobra dzięki lusterkom jak uszy słonia. Słupki boczne ograniczają przy wypatrywaniu rowerzystów na przejściach, Kamera cofania pomaga.
~Anna
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
mam 174 cm - i nie ma problemu z parkowaniem tyłem - mam czujnik parkowania, wysokie zawieszenie ułatwia wjazd na krawężniki
~Arkadiusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Przód i boki (lusterka to rewelacja) bez zarzutu, a nawet więcej. Tył w tej klasie nie odbiega od normy.
~ADAM
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Wielkie boczne lusterka, przy odpowiednim podniesieniu przedniego fotela droge obserwuje sie jak film w kinie

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~arrasb
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Doskonała widoczność z każdej strony, Lusterka boczne to mistrzostwo świata.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016