Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW 2013-2015 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Ergonomia w tym aucie ma dwa warianty. Po pierwsze jazda jest przyjemna, czuje się, że wszystko jest na swoim miejscu, nigdzie nie sięga się za daleko, są schowki o których można było pomarzyć... nawet tak niespodziewane jak na karty elektroniczne, na chusteczki higieniczne, na długopis :) ale... ocenę obniżam za nieergonomicze pokrętła do zmiany wentylacji/temperaturu/klimatyzacji. Nieergonomiczne jest połaczenie temperatury i zamknięcia...
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jest poprawnie, wszystko pod ręką, czytelne i ergonomiczne. Przycisk sterowania menu kompa mógłby być przeniesiony na koło kierownicy, ale da się do tego przyzwyczaić. Długo też miałem problem jak wejść w menu ustawień kompa i dopiero filmy w internecie i prezentowane testy ASX dały mi jasność w tym temacie, dołączona fabryczna instrukcja obsługi to porażka.
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Nie mam zastrzeżeń do ergonomii. Kręgosłup nie boli po podróży 400 km. Wszystko mam "pod ręką". Bardzo podoba mi się zestaw głośnomówiący bluetooth ze sterowaniem "w kierownicy". Jest jednak jeden minus. Mam wersję z panoramicznym dachem i brakuje mi oświetlenia tylnej kanapy przy otwieraniu tylnych drzwi.
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Uważam że siedzenia z przodu ( z tyłu jeszcze nie jechałem) są trochę za słabo wyprofilowane, trzymanie boczne też nie powala. Przy dłuższych trasach trzeba jednak od czasu do czasu "zmienić policzek" :). Duży minus za brak kieszeni w tylnych drzwiach
~Monotheist67
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Brakuje trochę schowków. Mału minus za brak polskiego oprogramowania oraz za sterowanie radiem. Nie jest intuicyjne. Trzeba się go nauczyć. No i pokrętło którym wybiera się foldery z muzyką jest bardzo mało precyzyjne. Lepszy byłby przycisk.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
W mojej wersji 2013r. FL uważam że przycisk awaryjnych jest za nisko, zdarza mi się włączyć awaryjne przy zmianie biegów. Przelaczniki podgrzewania foteli również są umieszczone niefortunnie przy fotelach. Poprawili to w 2015r.
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Siedzenia wygodne. Po przejechaniu kilkuset km nie męczą. Radio działa poprawnie. Biorąc pod uwagę wielkość auta, miejsca z przodu jest wystarczająco. Z tyłu bez rewelacji.
~Marek Bielsko-B.
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wszystko pod ręką jedynie denerwuje brak płynności ustawień za duża różnica między ustawieniami minimum a pierwszym poziomem nadmuchu czy też radia powinno być płynni.e
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Myślę, że udałoby się wygospodarować trochę więcej schowków, szczególnie na okulary, jakąś półkę podsufitową, etc. Nie ma tragedii, ale projektanci tutaj nie dali z siebie wszystkiego.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Pietruszkin
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Zdumiał mnie brak w standardzie lampki nad tylnym rzędem siedzeń. Jedna lampka w bagażniku to też mało. Brak lampek ostrzegawczych w drzwiach.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting