Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW 2013-2015 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze. Przez 15 tys. km użytkowania nigdy mnie nie zaskoczył negatywnie. Wysokie zawieszenie powoduje, że wreszcie nie stresuję się krawężnikami i innymi nierównościami, których nie brakuje. Nie wiem jeszcze czy to zawieszenie, czy układ kierowniczy ale czasami słyszę z przodu delikatne odgłosy (jakby odgłosy naprężeń) przy hamowaniu i skręcaniu przy niskich prędkościach. Zgłoszę to na przeglądzie i może coś się...
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Układ jezdny to bajka. Przesiadłem się z niskiego "normalnego samochodu" i już nie mam zamiaru do takiego wrócić. Wejście do samochodu, wyjście to czysta przyjemność. Wysoka pozycja za kierownicą. Wszystko akurat tak skonstruowane, byś czuł się dobrze w tym aucie.
~Marek Bielsko-B.
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Układ jezdny dobrze dopasowany do samochodu dobrze pokonuje dziury oczywiście na wysokich leżących policjantach trzeba zwalniać bo będzie gwałtowne mocne uderzenie. Dobrze trzyma się drogi. Pokonywanie zakrętów przy tak wysokim samochodzie jest ok.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
W zakrętach trzeba zwalniać, to jednak SUV a nie auto sportowe, parę razy na suchej nawierzchni włączyło mi się ESP. Wczesniej jeździłem sedanami i w tych samych zakrętach z taką samą prędkością wejścia się to nie zdarzało.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Samochód prowadzi się bardzo przyjemnie, jest odpowiednio zestrojony pod względem komfortu i twardości. Tak jak pisałem wyżej kierowanie nim daje radość i frajdę
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Podróżowanie w jakichkolwiek warunkach (na śniegu jeszcze nie sprawdzane) nie sprawia żadnych problemów.
~Arkady
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Znakomicie wchodzi w zakręty przy dużej szybkości. Nardzo lekko sie prowadzi, Super pracuje wspomaganie. Przy parkowaniu można kręcić jednym palcem.
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
bardzo fajne precyzyjne prowadzenie , niestety przy predkosci 90 km.h na godzinie na sporych zakretach duze wychylenia
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
bez zarzutów, chociaż wiadomo że z napędem na jedną oś jest to samochód wyłącznie na asfalt i drogi utwardzone
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Samochód jest bardzo sztywny. Na zakrętach nie pochyla się. Bardzo dokładnie informuje o stanie nawierzcni.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting