Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW 2013-2015 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja działają bardzo dobrze. Szyby dość szybko odparowują pomimo tego, że mieszkam w miejscu o dużej wilgotności i były z tym problemy w poprzednim samochodzie. Latem automatyczna klima działa szybko i skutecznie.
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
dla mnie spoko - wiadomo że pisząc tę opinię porównuję to z samochodami którymi jeździłem wcześniej - wersja z klimatyzacją, wszystko ustawione na "AUTO". W lecie wydajność bez zarzutów
~And
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Fatalna klimatyzacja. Nie dość że nawiew można ustawić tylko na tułów albo wcale to nie jest to klimatyzacja niskociśnieniowa. Głośna i uciążliwa.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Klima chłodzi jak powinna, przy upałach 35 st dawała radę, ogrzewanie również ok, para na szybach szybko odpuszcza.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, klima działa bez zarzutu. Szkoda, że nie ma dodatkowego nawiewu dla pasażerów z tyłu. Poza tym ok.
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Klimatyzacja bez zarzutu. Problemem jest zbyt długie zamykanie kabiny. Przy ok 70 km/h na 100 m nie zdąży zamknąć.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tak jak napisałem, po za nieergonomicznym zorganizowaniem przycisków wentylacja i ogrzewanie działają bez zarzutu.
~andwolin
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Nawiewy klimatyzacji można ustawić tylko na tułów albo wcale czyli bez sensu. Głośna praca klimatyzacji.
~Etoss
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bez rewelacji - działa poprawnie choć czasem czujnik temperaturu sie gubi i wali chłodem.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
szybko sie nagrzewa klima dobrze dziala czasem w deszczowe dni paruje tylnia szyba
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting