Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marie
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wykończenie i japońskie drobiazgi przypominają programy \"ZRÓB TO SAM\" Uszczelki na drzwiach , jakby przyciąć je samemu , z metra, nożyczkami, zrobić dziurki i nałożyć na plastikowe białe !!! zaczepy. Wlot do zbiornika z płynem do spryskiwaczy szyb , tak delikatny ,że ma się wrażenie , iż za chwilę sie oberwie. Akumulator , ciekawostka, można wyjąć dopiero po wymontowaniu paru elementów z komory silnika , ponieważ projektant auta zabudował...
~Łukasz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak na razie nic. Ostatnio byłem wezwany do ASO na akcję przywoławczą. Wgranie nowego softu, wymiana mechanizmu wycieraczek. Po wizycie mniej pali. A wycieraczki działają. Przedtem z resztą też działały. Ale to miłe, że pamiętają o kliencie.
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
jakas blaszka od tlumika (chyba) delikatnie rezonuje - na postoju slychac; nie przejmowalem sie tym, aby ja uciszyc; minimalnie rezonuje cos w prawych drzwiach; zupenie nie przeszkadzaja
~Lukezo
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód jest zbyt nowy aby to w pełni ocenić. Po kilkuset kilometrach zaczęło coś trzeszczeć przy zegarach. Prawdopodobnie źle spasowane chromowe ramki obudowy
~ASX FAN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Niezawodność jak to w prawdziwych japońskich samochodach na najwyższym poziomie. Poprzednio jeździłam angielskim \"japończykiem\" i różnica była ogromna.
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Nic się nie zepsuło (A nawet samo naprawiło się podświetlenie przycisku do podgrzewania fotela od. Strony kierowcy :))
~scoobi
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
to dopiero poczatek uzytkowania, ale to kolejny moj japonczyk i mam nadzieje ze to nastepne bezawaryjne autko :-)
~wojtekk
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jedynie poluzowała się po 4 latach osłona tłumika, która została bez problemu dokręcona.
~Kierowca M.
Mitsubishi ASX
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zapomnialem. Wymiana amortyzatorów ale przy naszych drogach to i merc nie da rady..
~Piotr
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Drobne usterki do zniesienia ale jak na Japończyka to i tak za dużo
Mitsubishi ASX I SUV