Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Strasznie wkurza mnie delikatnosc przeniej szyby. Doslownie raz ja czyscielem skrobakiem ze szronu i zostalo kilka widocznych pod swiatlo rys. Gdy przerzucilem sie na odmrazacze to znowuz wycieraczka zostawila 25 cm ryse tuz ponizej linii oczu co okropnie irytuje i rozprasza. Poprzednio jezdzilem z 10 lat Nexia i nigdy nic podobnego mi sie nie zdarzyle. Co gorsza nie wiem co teraz z tym zrobic. Kupic nowa szyba z czujnikami za X tys.? Czy...
~mariusz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
serwis nie jest w stanie naprawić sinika (buczenie przy 70 km/h , obroty 1800 - stała jazda z tą prędkością to katowanie uszu ), poprzednie samochody tj. toyota yaris i suzuki sh 4 posiadały lepsze silniki i były zdecydowaie cichsze,występuje również problem z odpalaniem silnika ( dopiero za 2 lub 3 razem odpala ),
~lookoff
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jedyna wada to rdzewiejąca klapa w modelach przed liftem, która bez problemu była wymieniana na nową przez ASO. Warto sprawdzić czy była wymieniana przed zakupem. Poza tym, to nic a nic.
~Piotr
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Padła klimatyzacja po 40000 serwisowany w serwisie Fabrycznym naprawa 4800 robią wszystko by nie uznać gwarancji nie polecam serwisowania w serwisie Fabrycznym bo cena nie idzie w parze z jakością.
~Marie
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Mam nadzieję ,że przy zastosowaniu marnych materiałów wykończeniowych jakość wykonania i niezawodności ważnych elementów takich jak silnik , amortyzatory itp. bedzie na znacznie wyższym poziomie.
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Oprócz wymian eksploatacyjnych cisza (A auto ma już 250 tysięcy km przebiegu (ja nim zrobiłem 40 tysięcy przez 2,5 roku)
~Łukasz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak na razie nic. Silnik to sprawdzona konstrukcja, zawieszenie proste. Tu nie ma co się zepsuć.
~Kierowca M.
Mitsubishi ASX
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Brak - nie wiem czy dobrze gwazdki dalem w tym punkcie. Chciale dac info ze z tym super..
~misiek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bez uwag za krótko jestem posiadaczem i za mało przejechałem jak narazie jest ok i oby tak było dalej
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
7,4
9,1
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
te dzwieki zaworow mnie draznia; a bardziej serwis i centrala, ktore sa bezradne
Mitsubishi ASX I SUV