Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wygląda na koszt 2 razy droższy. Bynajmniej wg. Pana na stacji benzynowej. Chciałem Outlandera, ale wielkości tego z 2006. Lancer nie jest zbyt jeepowaty. Ten model jest wyjątkowo ładny. 70 % z outlandera mnie przekonuje, sportowy styl żonie bardzo przypadł do gustu. Jeździmy nim z równą nieskromną przyjemnością. Podoba mi się to, że po zmierzchu, po odblokowaniu zamków pilotem zapalają się światła wskazujące drogę do samochodu na parkingu....
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
W relacji cena/bezawaryjnosc bez konkurencji. W relacji cena/jakość myślę, że udałoby się znaleźć lepsze auto. Ale tu trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - czego oczekujemy od samochodu? Czy ma być szybkie? Pakowne? Na długie dystanse? Krótkie trasy? Ja, mimo wad, które wymieniłem uważam, że to auto jest bardzo dobrze skrojone pode mnie i moje potrzeby (70% miasto, 30% trasa) i zmienię je dopiero, gdy powiększy mi się rodzina :)
~galaar
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak dla mnie za tej klasy auto z takim wyposażeniem REWELACJA. Polecam wersję INVITE - tempomat, automatyczna klimatyzacja, 6 głośników, 7 poduszek, komputer, czujniki cofania, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewane lusterka, czujnik deszczu, czujnik światła i masa innych detali :)
~mariusz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
popełniłem błąd kupując ten samochód, serwis beznadziejny, przeglądy i części do tego auta bardzo drogie , jeżeli chcecie kupiś asx to silnik 1,6 omijajcie z daleka (na forum mitsubishi dokładnie opisane problemy z tą jednostką )
~misiek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Gdyby nie dopłata za lakier który jest neznej jakości to nie można by było narzekać a tak to cena mogła by być niższa o dopłatę do lakieru niestety trudno i długo się czeka na auto w wersji z lakierem bez dopłaty
~Shed7
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Za ta cenę wszystko czego można oczekiwać - systemy wspomagania jazdy i bezpieczeństwa, poduszki i kurtyny, radio CD+MP3, klimatyzacja, elektryka szyb i lusterek
~lookoff
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Auto kupione za 70 tys. PLN na wyprzedaży zimowej. Bardzo dobrze wydane pieniądze. Aktualne ceny używek z początku produkcji uważam za atrakcyjne.
~ASX FAN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Pewnie, że mógłby być tańszy (jak wszystko), ale myślę, że wart jest swojej ceny. Wazny też jest pakiet assistace mitsubishi na 3 lata.
~JOŁMEN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Cena zbyt wysoka, niby płacimy za bezawaryjność ale części zamienne do tanich nie należą. Omijać serwisy -ceny jak w salonie Inifniti
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
7,4
9,1
~Marcel2
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Można powiedzieć bezawaryjny. Prosty niezawodny samochód. Bardzo dobry do codziennego użytkowania taki rzemieślnik bez wodotrysków.
Mitsubishi ASX I SUV