Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wybieram tryb Auto i zaraz jest ciepło, na tyle ile ustawiam klimatronik. Mam wersję INVITE i tu jest klimatronik. Co prawda nie jest strefowa, ale dzisiaj spadł pierwszy śnieg. Dała radę w kilka minut z rozgrzaniem wszystkich szyb. Moim zdaniem bardzo intuicyjna. Kręcisz, wciskasz, wszystko w trzech pokrętłach podświetlanych, dużych, ładnie oznaczonych. Podświetlenie na radiu i klimatyzacji zmienia swoją intensywność razem ze zmianą...
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zimą grzeje, latem chłodzi, choć jest to chłodzenie i grzanie tzw. zero-jedynkowe.. Myślałem, że jak ustawie klimatronik na auto to będę miał Święty spokój z ustawianiem temperatury, niestety w zimne lub gorące dni trzeba co jakiś czas temperaturę ustawiać, bo wewnątrz jest albo gorąco albo bardzo zimno. Dlatego 3 gwiazdki
~antysmerf
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Inteligenty system klimatyzacji automatycznej działa rewelacyjnie - wystarczy wybrać tryby Auto na pokrętłach i system dostosowuje temperaturę, intensywnośc nawiewu oraz tryb nawiewu do \"mikroklimatu\" panującego wewnątrz auta, bardzo szybko ogrzewa auto, równie sprawnie odparowuje szyby.
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo szybko sie nagrzewa co jest istotne zima gdy chcemy odmrozic przednia szybe. Tutaj naprawde bez zastrzezen. Dodatkowy plus za nawiewy pod przednimi fotelami dla pasazerow z tylu. Natomiast minus za brak podgrzewanej strefy przedniej szyby pod wycieraczkami. Czy to jest jakos technologicznie trudne?
~Piotr
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Padła klimatyzacja po 40000 serwisowany w serwisie Fabrycznym naprawa 4800 robią wszystko by nie uznać gwarancji nie polecam serwisowania w serwisie Fabrycznym bo cena nie idzie w parze z jakością.
~ad1967
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Przy -15 stopniach na dworze ogrzewanie działa skutecznie czyli 21 stopni wewnątrz. Podczas upałów 39 - 40 stopni w cieniu na trasie 600 km klima utrzymuje 24 stopnie wewnątrz.
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
daje rade w lato (spalanie ok 0,5 l/100 wiecej) w zime rowniez - przyzwyczajony do nawiewu z konca tunela srodkowego - troche mi go brakuje.
~Marcin
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód mamy od dwóch dni i od dwóch dni pada. Z tego powodu przednia szyba zaparowuje i musimy używać klimatyzacji. Grzania nie testowaliśmy :)
~JOŁMEN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Klima wydajna, ale hałasuje kompresor. Poza tym dość szybko odparowują szyby. Jest w porządku idealnie jak na tę klasę auta
~wojtekk
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Mógłby trochę szybciej grzać po włączeniu zimnego silnika. Czasami parują szyby , ale jest recepta w postaci wentylacji.
Mitsubishi ASX I SUV