Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
TRAGEDIA! To największa wada tego samochodu. Niech każdy, kto myśli o zakupie tego samochodu, weźmie pod uwagę, że powyżej 90 km/h (lub 2500 obr/min) w środku jest już bardzo głośno i na dłuższą metę jest to naprawdę uciążliwe... Wiadomo, że można zainwestować w maty wygluszajace celem obniżenia dyskomfortu, ale faktem pozostaje, że wyciszenie w 12 letnim samochodzie jest takie samo jak w Daewoo Tico (wiem, bo miałem oba te samochody).
~misiek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Największy mankament ASX z silnikiem benzynowym chociaż nie wiem jak jest w dieaslu. Przy szybkości 110-120 autko staje się głośne więc jak komus to przeszkadza to niech sobie poszuka innego samochodu ja przed akupem wiedziałem o tym i na taki samochód się zdecydowałem poieważ i tak w większości jeżdże po mieści a w takich warunkach problem nie istnieje.
~galaar
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wszyscy nażekają że głośno, powyżej 120 może faktycznie tak jest ale bez przez sady (rozmawiać mozna normalnie a radio trzeba o kilka tonów podgłośnić)ale jeszcze nie jeździłem samochodem z tej klasy aby było cicho - wyjątek Mercedes Klasa C :)
~mariusz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
tutaj księgowy mitsubishi poszalał, jest to największa tragedia tego samochodu, do 60 km/h ok. , przy stałej prędkości 70 km/h buczy, powyżej tej prędkości ćwierkocze, brzęczy a mimo to serwis twierdzi, że wszystko ok. , opony letnie seryjne yokohama głośne,
~lookoff
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Moim zdaniem obok zbyt słabej jednostki benzynowej druga i ostatnia wada tego pojazdu. Po prostu nie jest wygłuszony. Silnik buczy i przeszkadza już od 3 tys. obrotów. Jazda autostradą 120-140km/h nie należy do przyjemnych.
~automit
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
do setki jest całkiem cicho, ale gdy tylko przekroczę 100 wzmaga się znacznie hałas z komory silnika, a częstotliwość tego dźwięku jest bardzo nieprzyjemna. chyba specjalnie tak jest zrobione, aby jeździć powoli.
~janys
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Cichszy od Laguny. Do 130 ok, a więcej nie ma gdzie, a nawet jeśli, to właściwie po co? Pewnie, że mogłoby być ciszej, ale.... Tym, którzy piszą, że głośno polecam wizytę w warsztacie - może już urwali tłumik?
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
szczególnie cichy w korkach, kiedy zadziała stop & go. :) Generalnie cichy, dopiero warczy jak wyścigówka przy 4000 obrotów, ale to dobrze, bo wiem, że palę gumy i paliwo ;) Miły wytłumiony dźwięk zamykania drzwi.
~piotrek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak dla mnie to dramat, powyżej 120 km/h nie da się słuchać radia ani porozmawiać bez podnoszenia głosu. śmiem twierdzić że jest równie hałaśliwy co stara poczciwa 206 peugeota (auto kilka klas niżej).
~michal
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo cichy , po wyjsciu z samochodu nie wiadomo czasami czy silnik chodzi czy nie w samochodzie tak samo silnik bardzo cichy , przy 130 km/h również jest cisza
Mitsubishi ASX I SUV