Oceny Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 66KM 49kW 1995-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 66KM 49kW 1995-2004

~Miro
Hatchback 1.6 66KM 49kW
Rewelacyjne Autko mam go 6lat i przez ten czas zrobiłem na gazie ponad 200 000 km przez ten czas były wymieniane drobne części eksploatacyne, no i oczywiście za często wymieniałem wybieraki przy skrzyni biegów - najgorszy element samochodu, oraz drugą rzeczą która mnie denerwowała to słabe światłą. A reszta samochodu super się sprawuje - obym następny taki kupił.
~YHL
Hatchback 1.6 66KM 49kW
Nie mam się do czego przyczepić. Po wyciszeniu bagażnika cakowice zaakceptowałem auto.
~Jachowski M.
Hatchback 1.6 66KM 49kW
Bardzo dobrze się prezentuje mimo upływu lat, tak samo się sprawuje na drodze. Mechanika odwiedzam na wymianę oleju i filtrów.
~Patryk K.
Hatchback 1.6 66KM 49kW
Auto rodzinne ze sportowym zacięciem, znakomite na miasto i długie trasy
~Arkadiusz Z.
Hatchback 1.6 66KM 49kW
Znakomity silnik i jego wyciszenie. Jestem bardzo zadowolony
~Marek80
Rewelacja
~Gieno KG
Hatchback 1.6 66KM 49kW
np. wolkswagen w tej cenie to żle wydane pienjadze i wogule (Stosunek jakość/cena)
Hatchback 1.6 66KM 49kW
Przestańce ludzie wreszcie pisać o samochodach o nadwoziu typu LIFTBACK że jest to HATCHBACK - LUDZIE LIFTBACK TO PO PROSTU PIĘCIODRZWIOWA LIMUZYNA, CZYLI SEDAN W KTÓRYM ZASTOSOWANO PIąTE DRZWI, OTWIERANE WRAZ Z SZYBĄ. hATCHBACK TO OPEL ASTRA, CORSA ETC. A NIE NP. MONDEO, LAGUNA, CARISMA. Jeszcze bałwany z tego portalu nie prosuja tego typu pomyłek a raczej zwykłej niewiedzy ludzików. (Silnik)
Mitsubishi Carisma Hatchback