Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW 2001-2004 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~juar_78
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wg mnie tu przewaga Carismy. Auto można kupić relatywnie tanio a na prawdę sporo oferuje. Awaryjność przy tym jest przeciętna. Wiec ocena ogólna w tej kategorii wg mnie dobra. Do tego moje auto, mimo że w wersji 1600 (a więc najsłabszy silnik) i drugi poziom wyposażenia (Comfort) miała: cztery poduszki, ABS, 4xelektryczne szybu, el. lusterka. Zatem fajnie wyposażenie jak na auto za takie pieniądze i z takiego rocznika.
~DarQ_
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
za śmieszną kasę można nabyć bezawaryjne auto z fajnym wyposażeniem, samochód nie cieszy się powodzeniem wśród nastoletnich Sebixów tak jak np. Honda czy Mazda więc na rynku jest sporo zadbanych egzemplarzy z pewną historią. Za nieco ponad 5 tysięcy zł mamy auto z 2004 roku ze wszystkim co potrzebujemy więc chyba nieźle co?
~marcelig@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
4 lata temu dałem za auto miesięczną wypłatę, dzisiaj jest juz warte tygodniówke. Zaufanie jakim darzę to auto, wyceniam na więcej niż np wynosi cena nowego francuza. Stosunek jakość/cena-bardzo dobry.
~pakłajo
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Mimo że Japończyk(co prawda holenderski), to cena przystępna żeby nie powiedzieć niska.
~Dymek
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
to nie 100% japończyk ale autko tanie w zakupie, dobrze wyposażone, części są tanie zamienniki
~skowronek
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
jesli się nie psuje i malo pali to ja więcej nie oczekuje
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Świetny stosunek jakości do ceny.
~emileczekb
chyba najlepiej wypada