Oceny Mitsubishi Carisma Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW 2001-2004

Mitsubishi Carisma Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW 2001-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW 2001-2004

~NowhereMan
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Gabarytowo idealny samochód na jazdę miejsko-międzymiastową. W silniku 115KM mocy jest sporo, samochód dosyć dobrze trzyma się drogi, ma relatywnie twarde zawieszenie. Wygodna pozycja za kierownicą, wbrew pozorom sporo miejsca dla pasażerów(a z zewnątrz nie wygląda). Carisma nie rzuca się w oczy na drogach (ani na parkingach). Jest to poczciwy, bezawaryjny samochód, który przetrwa więcej, niż nie jeden Mercedes czy BMW. Mały denerwujący...
~autopasje
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Osobiście lubiłem ten samochód tylko był jeden problem zepsuła się rzecz od której zaczeły się psuć inne...i jeszcze jednym minusem było niskie siedzenie fotele wygodne ale nie siedziało się zbyt wysoko a ja mam poprostu problemy z wsiadaniem sprzedałem auto za 12 z haczykiem dla wujka zrobił coś w tym aucie i jeździ nim do dziś super samochód ! tylko znajdźcie porządnego mechanika jak się wam zepsuje ale ogólnie to polecam :)
3,6
~LazyJK
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Spore, wygodne auto za śmieszną cenę. Dobry samochód na parę lat, ale nie ma się co przywiązywać - ogólna jakość wykonania i materiałów nie przekonuje. No i "Carismy" w tym aucie nie ma za grosz - choć wersje po liftingu wyglądają o niebo lepiej.
4,1
~beak
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Wszystko byłoby pięknie i cudownie, gdybym nie zaczął odkrywać jego usterek - zaczęło się jak na złość wiele rzeczy sypać a samochód średnio raz na miesiąc bywał w serwisie.. (wina poszczególnego egzemplarza - był bity przed zakupem przeze mnie a właściciel zataił tą wiedzę)
~Mrgx
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Auto poza wymienionymi powyżej nie miało żadnych innych awarii, ani usterek. Jest przyjemne, nie rzucające się w oczu, bardzo niezawodne. W porównaniu do niemieckich aut wydaje się być troche delikatniejsze. Ale to tylko wrażenie, bo wytrzmuje więcej.
~Fuji Jama
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Naprawdę świetne i niezawodne auto. Przyjemny wygląd, dynamiczny i trwały silnik, świetnie wyposażony i stosunkowo niedrogi. Bagażnik w wersji hatchback zadziwia pojemnością i łatwością załadunku.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
~marian12
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Za taką cenę nie kupiłbym lepszego auta z 2001r Dieselek 115 Km sprawuje się bardzo dobrze. Polecam
~fan mitsubishi 84
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Następne auto na pewno japońskie, mam zamiar pozostać wierny mitsubishi
3,6
~piotr
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
troche duzo kosztuje w zakupie ale jak ktos chce sie pokazac w czyms fajniejszym niz golf czy audi to polecam
~Leno
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Ogółem auto na prawdę godne polecenia zarówno do jazdy codziennej po mieście jaki i w długie trasy( a byłem nią nawet we Francji i leciała doskonale) Bardzo sympatyczne auto :)
Mitsubishi Carisma Hatchback