Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~Nerpo
Sedan 1.6 90KM 66kW
Samochód, który ma ciekawy wygląd, mi się podoba, a wygląd to sprawa gustu. Poza tym jest bardzo energiczny przy ruszaniu...Więcej napisać jest trudno. Z 23 samochodów w tej klasie, które testowałem jedynym poważnym konkurentem jest mazda 626 w wersji po 1998 roku. Jednak mitsu jest znacznie bardziej dynamiczny i mniej zżera LPG.
3,1
~Damian - Londyn
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auta nie lubię, jest nijakie. Nie wiem czemu właśnie to kupiłem. Może dlatego że była kiedyś wersja rajdowa którą pamiętam z mistrzostw świata? Więcej w niego wsadziłem niż za niego dałem. Naprawde!
4,1
~STROGG INC.
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
Jak na samochód klasy średniej wyższej to w latach produkcji starszego rocznika zrobiłby lepszą karierę niż auta z tzw. zachodniej granicy; może przyczyną był słaby marketing. Model ten powstał w kooperacji z inżynierami Volvo. /Projekt silnika z 1993 r./ Odważnie napomnę, że przetłoczenia boczne karoserii są jakby...podobne.
~pczarnul@wp.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Ogólnie nie planowałem i nie myślałem aby kupić to autko. Przekonało mnie tylko to, że nie jest często kradzione i poprzedni właściciel był polecony, dbał o to auto i robił wszystkie przeglądy. Kupiłem je gdy miało na liczniku 100000 km. Właściciel poinformował mnie, że główną wadą tego auta jest lakier, który jest do kitu, tan. jest "miękki" (granatowy, niemetalik). I rzeczywiście, jak się przetrze białym papierem po nim, to niebieski ślad na...
2,7
~adiku66@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Mam M. Carismę od 2 lat. Musze jeździć dalej bo jest na kredyt. Ale przeklinam dzień w którym go kupiłem. Zapłaciłem prawie 40 tys. zł. a do tej pory w naprawy zainwestowałem już prawie 20.000zł. Sypie się wszystko co może w silniku i skrzyni!!!
~YooMen
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Świetny i niedoceniany samochód! Genialny silnik GDI. Dla ciekawostki pare dni temu na kresce z wujkiem który ma nowego lancera sedan 1,8 143km (60 000 przebieg) w manualu lecieliśmy idealnie tak samo. Wyszło około 9,8s do 100km/h wedle gps. więc gdzie jest różnica 18km? Przy mojej pełnej opcji wyposażenia samochód jest wręcz ekskluzywny. Ciężko spotkać podobną wersję aktualnie w salonach:P
~wojzi
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
6 z minusem. Auto przestronne - w zupełności wystarczające na autko rodzinne - dynamiczne i świetnie się prowadzi. Fajna też jest stylistyka. Nie rzuca się w oczy - ale kilka fajnych detali (jak choćby tylne światła). Jedyne co, to spalanie mogłoby być niższe.
~Krzychu 2009
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Auto jak dla mnie idealne. Może powiedziane nad wyraz, ale do silnika nie można sie doczepić, do spalania również. Bezawaryjność bez jakich kolwiek zastrzeżeń, \"ful wypas\" z wyposażeniem, układ jezdny pracuje świetnie. Wszystko idealnie spasowane, bez żadnych pisków czy trzeszczeń mimo 10 lat jazdy po polskich drogach. maska auta otwierana tylko podczas lania płyny do spryskiwaczy i podczas rutynowych przeglądów. Zero rdzy, zero śladów 10lat...
~Domel
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Wyposażenie Elegance jest okej. Piękne drewno (o dziwo doskonale trzymające się ręki na kierownicy), elektryka. Ale bez szału. Brak podgrzewanych foteli, pokazywania spalania stricte chwilowego, temperatury zewnętrznej i wewnętrznej i paru innych drobiazgów. Fajny efekt daje skóra na bokach foteli. Nie siedzi się na skórze i to jest plus. Wygląd świetny, nie czuje się jego wielkości. Bardzo pojemny bagażnik. Komfortowe zawieszenie.
~stanrob
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Szkoda, że już nie produkują bo na pewno kupiłbym jeszcze raz nowszą wersję. Auto ze smaczkiem. Można pojechać daleko z rodziną i być zadowolonym, komfort jazdy bardzo duży (super fotele), można poszarżować jak ktoś ma ochotę. Carismy nie trzeba "prosić" o dobre osiągi.