Oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW 1999-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW 1999-2003

~Robert
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Niektórzy uważają ten model za ubogi lub wręcz "spartański" ale doprawdy liczy się bezproblemowa i bezpieczna jazda. Jak człowiek kupuje z wyboru - z pełną świadomością samochód: twardy (na zakrętach - luksus), na wybojach łeb może odpaść, nie spodziewa się wodotrysków bo ich nie ma, chce pojeździć długo (pod warunkiem, że jest obliczalny - nie jest to bolid wyścigowy), jest bardzo bezpieczny co potwierdzają testy, silnik - ten akurat dobry...
~mojojojo
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bardzo fajn auto ktore da sie polubic od pierwszego poprowadzenia. Wg mnie mozna je kupic zdecydowanie ponizej jej faktycznej wartosci. Carisma niczym nie ustepuje oslawionym konkurentom typu passat b5 czy audi a4. Miekkie materialy wykonczeniowe, full wyposazenie, dynamiczne silniki, wysoka bezawaryjnosc, wygoda, nic nie skrzypi czy piszczy ...moglbym tak wymieniac jeszcze dlugo. Swietne autko!
~CarismaTAK
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Samochód, który nie powali na kolana swoim wyglądem, jakością materiałów użytych do wykończenia wnętrza czy też osiągami silnika. Jednak odpłaci się niezawodną pracą przy stosunkowo małych kosztach obsługi. Usterki, które mi się przytrafiły podczas użytkowania można było usunąć niewielkim kosztem nawet samodzielnie bez większych zdolności manualno-mechanicznych.
~Krzychoo - 4 lata z Carismą
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dobry samochód jesli chodzi o kompromis wielkosc, jakość, cena! Bez więkrzych zastrzen do podstawowych cześci samochodu! Duzo jednak usterek drobiazgowych - szczególnie drobnych elementów elektronicznych choc nie wcale takich tanich! ZDECYDOWNIE NAJGORSZA WADA SAMOCHODU TO LICZNE OBICIA DUZA ILOSCIA PLASTIKU (SZCZEGÓLNIE BAGAŻNIK) CO WIECZNIE DOKUCZLIWIE SKRZYPI PODCZAS JAZDY!!! WYTLUMIENIE SKRZYPIENIA W SRODKU AUTA POCHODZACEGO OD...
~Reichel
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Auto dopracowane, bezawaryjne i mile w codziennej eksploatacji.
~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Prze 5 lat praktycznie przeglądy, stacja benzynowa i jazda. Tylko życzyć sobie by następny samochód sprawował się tak samo.
~steef
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
jak się stosuje do zaleceń fabrycznych- wymiany eksploatacyjne chodzi cacy
~keniu71
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
ogólnie może być, ale bez rewelacji, mam porównanie do Passata i niestety Carisma mu nie dorównuje wiem, wiem, wiem, nie ta półka cenowa
~Krzywoj
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dotychczas niezawodny. Silnik ekonomiczny i jednocześnie dynamiczny. Wykończenie bardzo dokładne. Bagażnik wystarczający. Układ jezdny, zawieszenie doskonale zespolone.
~Dominik
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bardzo dobry samochód.Dotychczas niezawodny.Osiągi przyzwoite. Wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy i pasażerów. Bardzo dobrze się prowadzi.
Mitsubishi Carisma Sedan