Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Sedan

Michał, 16 lat temu
Rok produkcji 1998
Mitsubishi Carisma Sedan 1.8 116KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Zrywny.
Duzy bagaznik, dobry silnik ,umiarkowane spalanie,b. bogato wyposazony.Mam tam prawie wszystko za co trzeba duzo doplacac w nowych autach.W ASO wysokie koszty przegladow i czesci japonskich bo innych do niego nie "wsadze" Kiepskie hamulce.
Bardzo fajny silnik, kreci sie az do odciecia mniej wiecej 7500 rpm
Wystarczy pomyslec jaki chcesz bieg i juz go masz :) A tak serio bardzo dobrze zestopniowana skrzynia i bardzo preczyjna. Co ciekawe ok. 110 km/h na drugim biegu :)
Przecietnie z powodu byc moze malych kol,zwlaszcza na nierownosciach.Jesli chodzi o zakrety i dory asfalt trzyma sie dobrze drogi.
Dla mnie bardzo zle,zamierzam zakupic czujniki sztuk 8 wtedy bede mial spokojna glowe.Na chwile obecna prakowanie to zmora,moze dlatego ze lubie siedziec nisko.Wersja to htb wiec widok do tylu praktycznie nie istnieje...
Wszystko pod reka.Dodatkowo wyposazylem w podlokietnik (taki z lepszych ) i sprawdza sie doskonale.
Silnik szybko sie nagrzewa do optmalnej temperatury pracy, co za tym idzie szybko mozemy sie ogrzac.Klimatronic 5+ ,podgrzewane fotele...
Dla mnie jest ok, coprawda mam 176 cm wzrostu, ale w aucie czuje sie maly.Z tylu jechaly dwie nieduze panie i wygladaly na zadowolone.
Jest cicho,chyba ze jedziemy 180 km/h ale tego nie polecam na polskich drogach i przy standardowych hamulcach.
Co tu duzo mowic,ciezko mam noge wiec ponizej 9 litrow ciezko zejsc.Jesli jezdzisz spokojnie w miescie mozna spalic kolo 7 litrow.
Za auto zaplacilem troche wiecej niz jego wartosc rynkowa,ale nie zaluje zadnej zlotowki.Kupilem od pierwszej wlascicielki z pelna dokumentacja i fakturami za przeglady pogwarancyjne.
Zrobiony co prawda w Europie ale jest niezawodny jak rasowy japonczyk :) Ps. Zaroweczka od podswietlenia potrafi sie przepalic.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 116KM 85kW [l/100km]