Oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.8 116KM 85kW 1995-2000

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.8 116KM 85kW 1995-2000

4,1
~paw
Sedan 1.8 116KM 85kW
Auto sprawowało się wyśmienicie, nigdy nie stanął mi na drodze, jedyna awarią z racji przebiegu to był wysprzęglik (miękki pedał sprzęgła). Auto było sprowadzone oryginalnie z kraju jego produkcji czyli z Holandii, w aucie po zakupie wymieniono: kompletny rozrząd + pompa, nowe opony zimowe i letnie firmy Falken (bardzo dobrze spisywały się) tarcze przód, bębny tył, kocki przód tył, oleje wszyskie, filtry wszystkie, w zawieszeniu sprężyny,...
~kedzior
Sedan 1.8 116KM 85kW
4+, na 15 lat jakie ma auto bardzo dobrze jeździ, część nie są drogie i ma sporo zamienników (części od Volvo S40/V40). Drobne detale niestety czasem frustrują, ale nie można odmówić Cari niezawodności, bo co bardziej wkurza, ułamany przycisk, czy auto na poboczu w jakieś dziczy i łapanie stopa?
~raf33
Sedan 1.8 116KM 85kW
Kupiłem samochód jako używany i na początku musiałem zrobić przy nim kilka napraw. Z początku nie byłem do niego nastawiony zbyt dobrze. W tym momencie wiem, że nie zamieniłbym go na inny, ponieważ odpłaca mi niezawodnością, a to jest dla mnie najważniejsze.
~Michał
Sedan 1.8 116KM 85kW
Duzy bagaznik, dobry silnik ,umiarkowane spalanie,b. bogato wyposazony.Mam tam prawie wszystko za co trzeba duzo doplacac w nowych autach.W ASO wysokie koszty przegladow i czesci japonskich bo innych do niego nie "wsadze" Kiepskie hamulce.
~FLESZ
Sedan 1.8 116KM 85kW
DOBZE TYLKO ZBYT DELIKATNE AMORY TAK JAK WSPOMNIAŁEM POLECAM SPRAWDZONE FIRMY ( NO ALE POLSKIE DROGI SĄ JAKIE SĄ!) POZA TYM AUTO RADZI SOBIE NAWET Z POLSKIM PALIWEM!!!NO A CZĘŚCI TROCHE PRZY DROGIE JAK NA AUTO MONTOWANE W EUROPIE
~Td
Sedan 1.8 116KM 85kW
Dobre,niezawodne autko.Silnik 1,8 to majstersztyk w carismie.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Sedan 1.8 116KM 85kW
8,9
~raw
Sedan 1.8 116KM 85kW
auto godne polecenia tym ktorzy od auta oczekuja nie tylko przemieszacznia sie z puntu A do B, ale takze czasem potrzebuja poczuc troche frajdy z jazdy. mocy jest wystarczajaco.
~Krisstofer
Sedan 1.8 116KM 85kW
Świetne autko o ponadczasowej lini karoserii, ladnym dobrze wykonanym wnetrzu, dynamicznym silniku. Polecam!
~SEBASTIAN
Sedan 1.8 116KM 85kW
super auto nie mogę złego słowa powiedzieć mnie na sześć lat nie zawiodło idealne auto
3,3
~MITSU
Sedan 1.8 116KM 85kW
NIEZŁE AUTO POZA KILKOMA MANKAMĘTAMI. LUBIĄCA SIĘ WYPALAĆ USZCZELKA GŁOWICY, AWARIE ELEKTRONICZNEJ PRZEPUSTNICY (NIESTABILNA PRĘDKOŚĆ BIEGU JAŁOWEGO) WYBIJAJACE SIĄ ŁĄCZNIKI STABILIZATORÓW.
Mitsubishi Carisma Sedan