Lista ocen Mitsubishi Carisma Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW 1997-2003 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarcinO
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Silnik ma jedną podstawową wadę mianowicie przepustnica (koszt wymiany w serwisie to 8000zł + robocizna) na szczęście są już wyspecjalizowane warsztaty, które zajmują się regeneracją koszt około 400zł. Dobra rada co 30 tysięcy kilometrów dać przepustnicę do przeczyszczenia (koszt około 100zł) koszt niewielki a można dużo kasy zaoszczędzić a i autko dużo lepiej chodzi i nie falują obroty
~Ludwik
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
W modelu Carisma zapominam co to jest samochód. Z moich czynności pozostało jedynie jeździć na stację benzynową i raz na jakiś czas do myjni. Wszystko. W Lancerze było podobnie więc już wiem że następnym samochodem jako,że niestety jużnie produkują Carismy będzie nowy Lancer.
~kasztan
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Auto mimo prawie 10 lat zupelnie bezawaryjne. Leje tylko paliwo i jezdze na przeglady co 15 000km tyle z kosztow na autko. Zawsze moge na nim polegac! Bardzo polecam!
~Bartas
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Uszczelka pod glowica poszla. Oczywiscie tez zaniedbanie poprzedniego wlasciciela ktory to ukryl, licznik prawdopodobnie tez krecony... no coz dalej kocham to auto:)
~Ryszard Celiński
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Po to kupilem Carisme zebym zawsze mogl na niej polegac. Nigdy mnie nie zawiodla i nigdy nie sprawiala problemow.
~Karolina Czerwieniec
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Mimo mojej ciezkiej nogi i traktowaniu bardziej rzeczowo autka Carisma jest zupelnie bezawaryjna!:)
~Koza77
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Klocki hamulcowe, plyn do spryskiwaczy i stacja benzynowa:P Poza tym nie wiem co to samochod!
~Bernard-woj@
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Auto sprawuje sie bajecznie, zero problemow, poza dolewaniem paliwa zapominam co to jest samochod.
~MikoJan
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
brak, tyle lat na karku a dalej wszystko pracuje jak w nowym samochodzie!!!!
~Marek
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Prawdziwy Japonczyk. Nic poza laniem paliwka i plynu do spryskiwaczy.
Mitsubishi Carisma Sedan