Oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.9 DID 115KM 85kW 2001-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.9 DID 115KM 85kW 2001-2003

~Monika
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
Auto rewelacyjne i niezawodne, mam bardzo ciężką nogę i nie umiem spokojnie jeździć, żadne auto nie wytrzymało ze mną dwa lata bez usterek, żadne poza carismą. Wymienia się tylko olej i klocki, auto ma 235 tys i praktycznie nie bierze oleju, turbina pracuje bez zastrzeżeń, auto fajnie trzyma się drogi i naprawdę jest wyczuwalne. Jakość wykończenia wnętrza bije na głowę niemieckie auta tej samej klasy, 14 letnie auto nie jest w środku...
3,7
~amepp
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
Osobiście nie jestem doświadczonym kierowcą ( wcześniej golf 3, astra 2)To był mój pierwszy diesel (turbo). Teoretycznie wiedziałem o samochodzie bardzo dużo wiedziałem jak użytkować turbo diesla i szanowałem jak nic i nikogo na świecie, a mimo to przeżyłem 3 regeneracje turbiny. Ponadto głośne plastiki i wycierająca się tapicerka na siedzeniach. Reszta rewelacja.
~ikswelaz@wp.pl
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
Uwagi do samochodu mogą mieć początkujący kierowcy tego typu samochodu,albo malkontenci.To mój drugi japończyk. Pierwszy Mazda 626, poza popychaczami zaworów , super . Do Carismy - bez uwag. Zobaczymy po 140000 km.
~Marek Brzeziński
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
Moja druga Carisma. Poprzednia byla z niezwykle dynamicznym silnikiem GDI. Teraz mam DID. Obie Carismy zaskakuja mnie zupelna bezusterkowoscia! Auta nie do zniszczenia.
~keniw@op.pl
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
atrakcyjny wygląd w połączeniu z dynamicznym, oszczędnym silnikiem oraz przyjemnym wnętrzem tworzą z tego modelu ciekawe rozwiązanie
~kodakoo
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
zrobiłem tym autem ponad 50000 km w niespełna pół roku i procz klocków i oleju nie robiłem nic
~ryszard@dosko.com.pl
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
godny polecenia, choć rozwiązanie techniczne nie najnowsze, lepsza obcja z mocniejszym silnikiem 115KM,
~jacue@lodz.pdi.net
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
Świetne auto!!! Warte uwagi jest to, iż w porównaniu z innymi dieslami ten poprostu nie dymi i nie zużywa grama oleju!!! Czekam na mejle od użytkowników Carismy DID.
~areoplan
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
Na razie wszystko w porządku. Toyota Avensis (nowa 1.8) się chowa - biorąc pod uwagę również ceny.
~mb@sprinter.com.pl
Sedan 1.9 DID 115KM 85kW
pod każdym względem po roku użytkowania tej fury nie zmieniłem zdania. Kupiłbym go jeszcze raz. Może niekoniecznie czarny bo to rodzi problemy z widocznym brudem.
Mitsubishi Carisma Sedan