Lista ocen Mitsubishi Colt IV (99) - Widoczność

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dariusz.dabrowski@upc.com.pl
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
bardzo dobra. Podkreślam świetne pole widoczności w lusterkach wstecznych bocznych ( jestem kierowcą zawodowym i troche aut już ujeżdziłem ) W newielu można z podobną łatwością wykonywać manewr cofania i parkowania tyłem - doskonała możliwość oceny odległości od przeszkody.u
~sZuMiK
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Tutaj bez zaszczerzen jezeli chodzi jazde do przodu i spogladanie na boki. Szczegolnie dobrze patrzy sie przez wielkie lusterka boczne, jednak widocznosc do tylu jest srednia.
~damiann-20@o2.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
krotki tyl wiec latwo zaparkowac do tylu z przodu tez niema co narzekac a w lusterkach widac wszystko bo sa bardzo duze ogromny plus dla mlodych kierowcow
~Łukasz
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze pomimo tego że siedzi się bardzo nisko. Do tyłu trochę gorzej ale nie jest źle duże lusterka naprawdę pomagają
~jw20@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 GTi 140KM 103kW
Większość coltów z tego okresu ma do wymiany mechanizmy wycieraczek. Bez tego zabiegu widoczność może być fatalna.
~Dedis4G92
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
duże szyby, świetne duże lusterka (na prawde rzadko sie zdarzają tak dobre lusterka), słupki nie przeszkadzają.
~LS-a 310
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Wszystko wpożo, lusterka są duże,a widoczności nie przesłaniają nam słupki do tyłu trochę gorzej ale niema co narzekać :)
~mikado66@autograf.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Widoczność dobra ale wewn.lusterko wsteczne najchętniej bym urwał - zasłania prawą część pola widzenia do przodu
~artur
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
trochę się pojeździ i już odruchowo się wie którędy patrzeć żeby zobaczyć wszystko :)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt IV
7,9
10,2
~hanys
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
bez zastrzeżeń. bardzo duże lusterka, w których NIE zachodzą szkła jak w niemieckich produkcjach...