Lista ocen Mitsubishi Colt IV (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
niski, szeroki, lekki = bardzo dobre polaczenie zawieszenie ani za miekkie, ani za twrade jak dla mnei w sam raz, choc wzrost predkosci ponad 150km/h jest odwrotnie proporconalny do spadku pewnosci siebie;))
~coltmaniak
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Dość twardy. Na 15\" felgach z oponami 195 trzyma się jezdni jak przyklejony. Ze względu na małe rozmiary i masę podatny na podmuchy wiatru.
~LS-a 310
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Samochód orginalnie jest postawiony na R13/175/70 ja posiadam R15/195/50 jest troszkę twardo ale samochód prezentuje sie bajecznie a w zakrętach nie musisz hamować ;)
~damiann-20@o2.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
samochod jest sztywny ja mam nowe amortyzatory i to jest dosc odczuwalne ale pomaga przy szybkim pokonywaniu zakretow jestem mlody i dla mnie to zaleta nie wada ;-)
~Łukasz
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto prowadzi się rewelacyjnie, dobrze trzyma się drogi. Zawieszenie (po wymianie amorów) trochę twarde, czuć każdą dziurę ale w końcu to autko o sportowym zacięciu :)
~Jarecki
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Nie narzekam, amortyzatory co 100 tys km. Koniecznie Kayaba !!! Trzyma sie drogi jak trzeba oczywiscie wszytko ma swoje granice. Zawieszenie i opny to podstawa.
~Piotrp
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Twarde zawieszenie, dobrze trzyma się drogi mimo przebiegu. Nie wymieniałem kompletnie nic od momentu zakupu. Mam wrażenie jedynie, że mógłby mieć bardziej skuteczne hamulce.
~cortez
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
samochod swietnie trzyma sie drogi .. siedzi sie nisko i troszke twardsze zawieszenie sprawia wrazenie iz jest to maly sportowy samochodzik.. samochod trzyma sie pewnie na zakretach
~dariusz.dabrowski@upc.com.pl
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Doskonale trzyma się jezdni w każdych warunkach. Kilkakrotnie uciekłem " grabarzowi spod łopaty " dzięki zaletom zawieszenia. Warunek : nie oszczędzać na kapciach !!!!
~Marcin Mazur, marcin@hot.pl (drugi wpis z komentarzami)
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Dosyć kiepskie parametry przy dużych nierównościach, szyny, dziury w asfalcie to wszystko słychać. Zawieszenie raczej nie doszybkiej jazdy, tutaj do rajdów polecma wersję 1800 GTI.