Lista ocen Mitsubishi Colt IV (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Moze było by dobrze tylko sam zajechałem maglownice i inne elementy zawieszenia i dobrałem bardzo wysokie opony na nasze polskie drogi także cos za cos.
~Marc
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Twarde zawieszenie, super trzyma na zakrętach. Układ kierowniczy reaguje na najmniejszy ruch kierownicą. To najlepsza właściwość colta.
~T.Chmielecki@lot.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
troszkę słychać amorki jak pracują a na mokrym nawet jakby dstukanie słychać, ale mimo to trzyma sie bardzo dobrze drogi, super sie prowadzi
~REMEK
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Świtnie sie trzyma drogi, chociaz na standardowych gumach (175/70 R13) za szybko i za dlugo pali gume, ale wkoncu to auto sportowe i tak ma byc!!!
~jw20@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 GTi 140KM 103kW
Trudno mi się wypowiedzieć, nie wiem czy zawieszenie ma którym jeździłem było seryjne, czy to późniejsza modyfikacja.
~noja@poczta.fm
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Wspomaganie trochę słabe, nie wiem może trochę stare i już nie działa jak powinno... Ogólnie ładnie jeździ jak na swój wiek.
~Kwiacio
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
świetnie trzyma się drogi, ale jak w większości aut z cywilizowanych krajów szybko wysiada zawieszenie, ciągle mi coś stuka i puka
~colcik
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
co kto lubi, jak wygodę to tu jej nie ma ,dodatkowo mam 215/45/16 wiec czasami bardzo cierpię, promień skrętu beznadziejny
~Przecinak
Hatchback 1.8 GTi 140KM 103kW
Mam sportowe twarde zawieszenie po miesci sami wiecie dziura dziure pogania.Trasa piekna sprawa waskie zakrety łyka pieknie!!!
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt IV
7,9
10,2
~paoloz69@interia.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
mam gumy 15/195 ,elegancko trzyma się drogi na zakrętach i nie tylko; zawieszenie trochę twarde lekko usportowione