Lista ocen Mitsubishi Colt IV (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
moje pierwsze autko. Polecam je wszystkim którzy lubią jeździć ale nie mają cierpliwości do napraw i zdolności . Tylko te drobiazgi mnie troszkę denerwują ale ogólnie jest superowe
~Radziu
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
moim zdaniem auto jest super. bez tuningu wydoiłem swoim coltem 185 km/h przez 6 godzin non stop.autko bez zarzutu.ideane do tuningu tye że nie z silnikiem 1,3.
~Wojtek
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, polecam serdecznie! Do miasta, wystarczy silnik 1.3, na trasę lepiej mieć trochę więcej mocy i silnik 1.6.
~specto
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mam Colta z grudnia 1995, model 1996. W całokształcie ma u mnie 4,5. Gdyby nie to że mój model byl "chory" i musiałam go "leczyć", opinia byłaby doskonała.
~Mikado66
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Gdyby nowy Colt był kontynuacją poprzednich modeli, ponownie kupiłbym tylko Colta. Ale niestety, ten micro-van za nic mi się nie podoba.
~Kani1@op.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Extra wóz za małe pieniądze.Polecam go wszystkim którzy chcą mieć małego japończyka za małą kwotę,absolutnie bezawaryjny wózek!!!!!!!!!!!!!!
~Krystian
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Ogólnie samochód jest super. Mało znany przez niektórych użytkowników dróg. Cenię go za dynamikę, wygode podróżowania i za jako taką ekonomię.
~artur
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
jak na pierwsze auto świetne, wspaniałe przyśpieszenie, jednak z większym silnikiem jest dużo lepsze, a spalanie prawie takie samo
~monia820@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
autko bardzo dobrze się sprawuje, bardzo zrywny,zwinny, dobre przyspieszenie (można poszaleć), polecam, myślę że warty kupna :)
~JERZY
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
JAZDA TYM AUTEM , TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ .ZROBIŁEM TYM MISIEM 1500 km W JEDEN DZIEN . ŁATWO, LEKKO I PRZYJEMNIE .