Lista ocen Mitsubishi Colt IV 1.6 90KM 66kW 1994-1996 (20)

~Łukasz
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Krótko - nie zamieniłbym na żadnego golfa, civica czy nawet corolle. Zadbany colt odwdzieczy się na pewno długą i bezproblemową jazdą.
~specto
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mam Colta z grudnia 1995, model 1996. W całokształcie ma u mnie 4,5. Gdyby nie to że mój model byl "chory" i musiałam go "leczyć", opinia byłaby doskonała.
~maciek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
super autko, dynamiczne, ciche, wygodne, w miescie czuje sie jak u siebie w domu, a i na trasie radzi sobie bardzo dobrze. nooo.... i ta sylwetka.... zakochany od pierwszego blizszego wejrzenia;))
~mikado66@autograf.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mała oszczędna sportówka dająca dużo frajdy z jazdy ale dla mnie już za mała. Z żalem będę zamieniał na coś 5-cio osobowego.
~threediamonds1@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Poprzedni właściciel mówił, że jak ktoś miał Colta, to później też chce Colta. Miał rację. Jeśli tylko nie będę zmuszony zbyt szybko wozić wózka dziecięcego w bagażniku, to Colt, Colt, Colt.
~daddygirl@interia.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Trochę brakuje książek naprawczych na temat Mitsubishi (zbyt drogie i czasochłonne jest tłumaczenie ich z jęz.japońskiego) i dlatego czasem przy drobnych nawet usterkach trzeba udać się do mechanika, tym bardziej, że lepiej jeśli już zauważy się, że coś jest nie tak to warto się tym zająć bo jak w każdym samochodzie od małej usterki mogą być później poważne problemy (a "japończyki" mają kosztowne naprawy i stosunkowo mało jest u nas takich...
~Mikado66
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Gdyby nowy Colt był kontynuacją poprzednich modeli, ponownie kupiłbym tylko Colta. Ale niestety, ten micro-van za nic mi się nie podoba.
~zerqk@jadamspam.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ciagnie pieknie przy pieknym brzmieniu . Nie rozumiem tylko dlaczego jest slabszy niz ten montowany w poprzedniej wersji . Tamten byl silniejszy , ekonomiczny w sumie lepszy. (Silnik)
~Jacek, kremowa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Super autko ! Szczególnie po mieście, ale na trasy też może być.
~monia820@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
autko bardzo dobrze się sprawuje, bardzo zrywny,zwinny, dobre przyspieszenie (można poszaleć), polecam, myślę że warty kupna :)