Lista ocen Mitsubishi Colt IV 1.6 90KM 66kW 1994-1996 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~specto
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Niestety ten smok dużo pije. W jeździe mieszanej (codziennie dojeżdżam do pracy za miastem) spala prawie 9 litrów! Jeśli chodzi o części zamienne (nie stosuję oryginalnych) nie ma tragedii. Ponieważ wadą mojego Colta jest "zgniłe" nadwozie, wydałam już fortunę na wzmocnienie zawieszenia.
~mikado66@autograf.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Zużycie od 6,0 na trasie latem do 8,5 w mieście zimą. Średnio 7,3. Jak na silnik 1.6 i w miarę dynamiczną jazdę, rewelacja. Ceny napraw wysokie ale zdarzją się tak b.rzadko
~Mikado66
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony ze zużycia paliwa, tym bardziej, że nie jeżdżę powoli. Ceny napraw - trudno o ilościowy rabat bo rzadko odwiedza się warsztat.
~Łukasz
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Spalanie przeciętne. Ceny napraw w ASO kosmiczne, ale dużo rzeczy można naprawic we własnym zakresie. Częsci nie odbiegaja cenowo od innych marek.
~czerwony colt
Hatchback 1.6 90KM 66kW
na trasie pali 6-7litrów przy spokojnej jezdzie.a miasto nie ma co kłamać 10.czesci nie sa tanie ale auto praktycznie sie nie psuje
~zerqk@jadamspam.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Jest ekonomiczny jak na tak mocny silnik. Przy wolnej jezdzie udalo mi si enim zejsc do 4,9
~maciek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
spalanie umiarkowane, czesci moze troche drozsze, ale niewiele....
~threediamonds1@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
5,5 l na trasie, 7 l w miescie na setkę. A z LPG - 8 l miasto i trasa. Miodzio.
~Jacek, kremowa@poczta.onet.pl
pali nie całe 10 l/100km. Napraw większych nie miałem