Oceny Mitsubishi Galant VI Sedan

Mitsubishi Galant VI Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VI Sedan

~duch
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
to auto jeżeli patrzeć na cenę i to co za nią dostajemy jest super! ekonomiczne dużo miejsca dla pasażerów oraz kierowcy.szkoda że nie było wersji w dieslu 4x4:) polecam jak najbardziej. jeżeli ktoś dba o to auto to chyba nigdy się nie zepsuje :)
~Sawiq
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Kocham ten samochód, ma u mnie dożywocie, od 2 lat jest jak perpetum mobile, jeździ mimo ze juz nie inwestuje w niego a on nie che się popsuć. Następny tez pewnie bedzie Misiek tylko kiedy bo ten nie chce nawalic ;) naprawdę jakość tych autek robi wrażenie, mimo wieku ten samochód jest świetny
~galant_fan
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
opisalem ponizej kupe jego wad i usterek, a mimo to uwielbiam to auto. mimo wieku nadal pieknie wyglada i jestem w stanie go naprawiac, az sie calkiem rozleci. nie byl zadbany, jak go kupowalem, ale z czasem doprowadzam go do porzadku jako takiego. auto, ktore jest super wygodne. no i nie jezdze tym, czym wszyscy! stary rupiec, ale z dusza - nie ma co!
~M
Sedan 1.8 90KM 66kW
Rewelacja- przede wszystkim niesamowita trwalosc. W tym samochodzie sie poprostu nic nie psuje. Do tego komfort jazdy.
~mismen1980
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Stare ale znakomicie zrobione autko. Wygoda i oszczędność zamknięta w eleganckim nadwoziu. Wystarczy kilka ładnych dodatków a nowe limuzyny nie mają szans.
~Wac
Sedan 1.8 90KM 66kW
Doskonałe auto za małe pieniądze, niedoceniane w kraju miłośników golfa i astry. Części zamienne drogie w porównaniu do tych do aut niemieckich. Duże w środku i przyjemne w prowadzeniu.

Mitsubishi Galant VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bruner11@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie jest to samochod tej epoki ale jak na swoj starz sprawuje sie doskonale silnik naprawde niezawodny nawet na gazie. po 150000 załozylem gaz i dalej jest perfekcyjne
~cez
" Rekinek " to autko wygodne, przestronne i ekonomiczne
~PatraS
Sedan 2.0 109KM 80kW
Polecam to auto wszystkim ktorzy chca posiadac niezawodny samochod i do tego komfortowy Ceny czesci nie odbiegaja od VW czy AUDI polecam serwis MitsubishiMOTORS
~da136@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto rewelacyjne Obym wszycy mieli takie to zamkneli by warsztaty
Mitsubishi Galant VI Sedan