Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VII Sedan

Silnik 2.0 V6-24 150KM 110kW
Rok produkcji 1993
Mitsubishi Galant VII Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : sssssuuuuppppeeeerrrr
wspaniale auto dla mlodego czlowieka chcacego wyroznic sie z tlumu vw i innego popularnego autombilstwa. wspanialy design sortowy super siedzenia, dobre osiagi nie okupione nadmierna konsumpcja zupki, w mojej wersji polskora komp pokladowy , klimatronic, podlokietnik, swietny silnik skrzyknla jak z bajki, czesci drogie straszniasto|(zbita lampa lekko uszkodzony blotnik i zderzak przedni = 2600 z zamiennikami ale!!!!5600 z ubezpieczalni) o ile nie popsujesz auta sam i ktos ci zwroci pieniadze to ok jak masz za to sam placic o la boga lepiej nie myslec generalnie jedno z najlepszych aut jakie miale a mialem ich sporo juz i to z roznej polki cenowej od lanosa po bmw seri 7. Bylem w posiadaniu auta w 2005 roku przez okolo rok, wtedy zaplacilem za niego 14 trys zl nie wiem ile dzisiaj za podobne lub nowsze ale jedno jest pewne polowa mojej rodziny przesiadla sie na galanty po tym jak ja kupilem swojego glownie na 8ma serie w 2,4 gdi ale to juz lnne auto i inna bajka do opowiedzenia , najpewniej przez mojego szwagra ktory takich mial dwa jak cos piszcie pafciooo@o2.pl
cos pieknego muzyka dla uszu
sama przyjemnosc
nastwaiony na sportowo sama przyjemnosc
conajmiej dobrze
stary styl ale z klimatronikiem jest wiekszy wyswietlacz czytelny i wsio pod reka
jak nalerzy
na 5 osob jest ok w 4ry luxus
za ta cene i ten rocznik ciezko o cokolwiek lepszego
biorac pod uwage osiagi , super
bywaja drozsze i tansze lepiej kupic ten drozszy:)
doslownie nic
jw