Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VIII Kombi

pablozpuebla, 14 lat temu
Silnik 2.5 24V 163KM 120kW
Rok produkcji 1999
Mitsubishi Galant VIII Kombi 2.5 24V 163KM 120kW 1996-2006 - Oceń swoje auto
Inne : Nic, wiedziałem, że kupuje dobre auto.
Silnik : denerwuja dzwoniace popychacze
Karoseria : tylne nadkola
Zawieszenie : moze byc kosztowne przy naszych drogach
Dobry samochód, niezawodny, ładny wyglad, jestem naprawde zadowolony. Daje tylko dobry, bo jednak chyba kazdy własciciwl troche boi sie czegos kosztownego w naprawie a jak nie to ja sie troche boje.
Dałem dobrze, bo elastycznosc jest tylko dobra, mógłby miec troce wiekszy moment przy niższych obrotach np 60-100 na 3 biegu(gdzie tak naprawde zaczyna przyspieszac przy 90) wiec jak trzeba szybko mice moc pod noga trzeba mocno redukowac. Silnik 2.5 ma czesto problem z klekoczacymi popychaczami co potrafi denerwowac.
Taka sobie, naszczescie jeszcze bez awarii, mam manuala, to zalezy czy lubisz japonskie skrzynie czy nie.
Myśle, ze nie ma co narzekac, komfort jest duży nawet na 17, moze tylko awaryjnosc i koszty napraw ale to juz inna kwestja.
Ja wszystko widze wiec nie psuje oceny
Bez zarzutu
Grzeje i chłodzi
Duzy z zewnatrz w srodku dla mnie troche ciasno(PASAT CZY OMEGA WIEKSZE), ale ma przez to troche bardziej sportowy charakter.
Nie jest super, ale tragedi nie ma.
Różnie może być z tym(naprawy),natomoast spalanie: uwazam ze za taka moc i silnik i benzyna to ciężko o oszczedniejszy.
Za taka cene nie ma innej opcji, w samochodzie nie czuje sie gorzej niz osoba jadaca mazda 6 a koszt o połowe mniejszy. Polecam auta po liftingu. Auto nie zawodzi.
wydech mi sie przepalił, nie nalezy do tanich a zamienników praktycznie brak, ale ogólnie nie jest zle jeszcze karoseria - tylne nadkola rdzewieja
jak wiecej niz jeden waczacz bedzie do wymiany to zawieszenie moze byc całkiem poważną usterka, ale to wiadomo eksploatacja i nasze drogi(w zasadzie tylko nasze drogi), zobaczy sie po przegladzie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 24V 163KM 120kW [l/100km]

11,7