Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony
Sedan 2.0 136KM 100kW
Mam to auto 2 lata. Przejechałem nim ponad 50 tys.km , głównie do pracy i z powrotem(ok 70km dziennie). Nie żałuję żadnych pieniędzy wydanych na ten samochód. Od momentu zakupu wymieniłem: 4 wahacze dolne przód, oba łożyska w przednich kołach , końcówke drążka , łączniki stabilzatora tył i hamulce z tyłu. Dodam że poprzedni właściciel nie robił praktycznie nic w zawieszeniu więc siła rzeczy wymienione części musiały się kiedys zużyć.Galant...
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Główna zaleta tego samochodu to ... wygląd. Przód jest naprawdę piękny i budzi respekt u wieśniaków. Jak tylko go kupiłem, to na światłach podjechał obok mnie jakiś burak w starej beemce i zaczął gazować żeby się pościgać. Jeśli chodzi o niezawodność to jestem trochę zawiedziony bo wcześniej miałem nissana sunny, którego nie udało mi się zajechać a w którym poza blachami absolutnie nic się nie psuło. Wiedziałem że po posypaniu się blach w...
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
Dobre auto kupilem go za grosze w irl. na sprzedaz a jak sie przyzwyczailem to za nic go nie zamienie, po co komu niemieckie nudne... auto ktorym jak sie wyjedzie to zaraz sie okazuje ze tu passat beta tam passat az mdli i wiesniactwo. po wlozeniu felg 18 nadal sie dobrze prowadzi, mimo ze na orginalnych 15 230km/h pofrunol na wiekszych juz nie tak samo, ale cos za cos, POLECAM TO UNIKAT!
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Image, czarna perła i przyciemniane szyby - robi wrażenie. To mój pierwszy japończyk, odmiana w porównaniu z myślą techniczną helmutów. To samo we wnętrzu. Solidność wykonania rewelacyjna. A kultury pracy i dźwięku żaden diesel nie jest w stanie zastąpić!!! Polecam każdemu, kto nie chce być masowy i czerpać przyjemność z jazdy, a nie tylko przemieszczać się byle taczką!! Nie chce się wysiadać!!
~dziabaq
Sedan 2.0 136KM 100kW
bardzo dobrze się prowadzi, jak na taki silnik jest ekonomiczny ,kopniecie co prawda ma dopiero powyżej 2,5 tys. obr. ale i tak można się nim nieźle rozpędzić , w środku jest wygodnie jest dużo miejsca posiada parę funkcyjnych schowków oprócz tego ma dobry standard wyposażenia ja osobiście jestem z tego auta bardzo zadowolony
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Autko godne uwagi malo znane w polsce dlatego ze nie bylo importu do polski praktycznie wszystkie auta pochodza z niemiec.Super na dalsze wyprawy,pojemny szybki z ponad czasowa linia szczegolnie ten agresywny przod.Autko doskonale wykonane przez japoncow malo awaryjne tylko lac benzynke i smigac.
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jak dla mnie Galant jest świetną alternatywą dla osób które chcą sie wyrożniać z tłumu, Galantów jest bardzo mało i ludzie zwracają na nie uwagę, wiekrszość nie wie co to za auto. A poza tym to świetne auto, od początku do końca produkowane tylko w Japonii więc o zaletach tego chyba nie trzeba przypominać:)
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nadchodzi czas rozstania. Z perspektywy 5 lat eksploatacji był to całkiem udany zakup. Wrażenia z jazdy ok, usterkowość jak na swoje lata w miarę ok, wrażenia estetyczne rzecz gustu - mi się Galant podobał i podoba!
~Davvid-1987
Sedan 2.0 136KM 100kW
Myślę ze jest to samochód godny polecenia. Został zaprojektowany ponadczasowo więc nawet po tylu latach może się podobać. Ponadto prowadzenie jest rewelacyjne a i ceny rynkowe nie są jakoś szczególnie wysokie. POLECAM!!!
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW
9,2
10,9
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
niecodzienna, agresywna, wyróżniająca nas z tłumu stylistyka wyróżniająca nas z oceanu innych podobnych do siebie aut i japońska niezawodność- to jest auto dla pasjonatów znudzonych widokiem fordów mondeo i passatów.
Mitsubishi Galant VIII Sedan