Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Galant jak wszystkie inne samochody ma kilka wad: -rdzewiejące tylne nadkola(niezależnie od rocznika, poprostu każdy egzemplarz ma z tym problem) -\"cykające\" popychacze hydrauliczne w silniku- dlatego warto jeździć do doświadczonych mechaników(to nie znaczy do ASO:) którzy wiedzą jaki lać olej; w moim egzemplarzu potrzebna była wymiana- koszt z robocizną w cenionym nieautoryzowanym serwisie w warszawei 630zł
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zaśniedział otwór dla klucza w tylnej klapie, ale nikt sie nawet nie kwapi żeby to czyścić, bo jest otwieranie z wnętrza. Czasem nie aktywuje się czujnik odwarcia drzwi kierowcy. Kwesta pielęgnacji. Myślę, że to nieistotne drobiazgi - w końcu auto to maszyna a nie eksponat muzealny!
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
No tu jest mistrzostwo swiata.Przez dwa lata zero problemow.Po zakupie wymiana rozrzadu-japonski cena 300zl,filtry paliwa,oleju,powietrza,kabinowy,wymiana plynu chlodniczego,paska od pompy i klimy.To wszystko to jest 600zl z robocizna przez DWA LATA.Wiecej nie ma co pisac :)))))
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
- zawieszenie nie jest na nasze drogi - przepalające się żarówki (świateł, podświetlania tablicy rejestracyjnej, podświetlania tablicy rozdzielczej) - mam wrażenie że częściej niż powinny
~marco
Sedan 2.0 136KM 100kW
To czysty japończyk . Te samochód prawdziwy przyjaciel nigdy cię nie zawiedzie jest jak samuraj oddany swojemu panu moja żoną płakała jak go sprzedaliśmy nie wiem może miał coś z sobie . Polecam
~dziabaq
Sedan 2.0 136KM 100kW
mój samochód był garażowany i bardzo zadbany kupiony od znajomego z Niemiec , był serwisowany i nie miał poważnych usterek , jedynie co musiałem zrobić to zmienić olej , filtry , ustawić zbieżność
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Z drobiazgów to tylko żaróweczki od podświetlania zegarów i zegarek działający tylko wtedy gdy mu się zachce (problem z lutami). Wszystko można dość szybko naprawić samemu.
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nie chowa się antena (zimą padła, ale to ponoć częsta przypadłość), zapiekł się zamek od bagażnika no i starła się farba na przycisku temp zewnętrznej i to chyba tyle..
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zdarzają się jak każdemu:) Najgorzej tutaj wypadają tylne nadkola, trzeba je odpowiednio zabezpieczyć bo może pojawiać się rdza.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW
9,2
10,9
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
Niemal żadnych historii w 10-letnim aucie. Elektryka, komputer, wszystko OK. Jakieś drobiazgi eksploatacyjne i tyle.
Mitsubishi Galant VIII Sedan