Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (32) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
benzyna: cykl mieszany około 9,5 - 10,0 l/100km, w trasie to poniżej 8,0 l/100 nie zszedłem; gaz: cykl mieszany około 12,0 l/100km, w trasie 10; na mieście ok. do 15, jakby go nie kręcić na obrotach i nie szaleć to sądzę że można zejść do 2 litrów poniżej tego co napisałem jeżeli chodzi o gaz. co do cen części do trzeba się liczyć z większymi wydatkami jak sie cos popsuje,
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
W końcu za przyjemność przychodzi zapłacić. Zużycie w mieście 11,7 l/100km (gdy ojciec mulił go po mieście na IV przy 60km/h, to spalił 12,4), trasa przy wyprzedzaniu wszystkiego co napotkam 8,3 l/100km. Pozostałych kosztów nie moge stwierdzic - za krótko go mam. Jednak wierzę w japońską niezawodność i nie spodziewam się żadnych przykrych dla portfela niespodzianek.
~Paweł
Sedan 2.0 136KM 100kW
Na trasie auto pali 9l, prędkość ~90 km/h co jest dla mnie świetnym wynikiem, ale należy uważać latem na felgach 17 cali przy naprawdę dynamicznej jeździe spalił mi 14l, średnia normalnej jazdy miasto + kawałek autostrady, 11l przy normalnej jeździe bez martwienia się o to ile auto spali i nie tamując ruchu
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
zużycie w mieście 9-11L w zależności od stylu jazdy w trasie przy komplecie pasażerów, radiu i klimatyzacji oraz średniej prędkości 120km/h auto spaliło mi 8L Wystarczy znaleźć dobry serwis nieautoryzowany i nie ma problemu z cenami przeglądów, wszakże Galant nie ma kosmicznej technologii(na szczęście!).
~adolf
Sedan 2.0 136KM 100kW
Przy normalnej jeździe (bez kręcenia wysoko) w cyklu mieszanym 10-11l LPG, w długiej trasie za tirem 80km/h można zejść nawet poniżej 8 litrów LPG, przy jeździe dynamicznej 13L nie powinno dziwić. Nie mam odniesienia ile pali w samym mieście bo robie nim tylko trasy..
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
NIE PALI WCALE WIECEJ NIZ JAKIS SILNIK 1.6, A W PORUWNANIU DO E39 2.2 TO PALI BARDZO MALO , WIECEJ MOGLO BY BYC CZESCI ZAMIENNYCH NA RYNKU WTORNYM JAK I W SKLEPIE Z CZESCIAMI, I LEPIEJ POWINNO BYC Z CENAMI ;]
~Davvid-1987
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nie powiem ze jest to super ekonomiczne auto, ale nie szukałem czegoś co mało pali. jak na komfort, przestronność i osiągi, które oferuje to auto to nie jest żle.
~MatiGi
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ceny części na poziomie golfa IV,więc nie jest źle. Spalanie na poziomie 11/miasto i 8/trasa przy 70%obciążenia max to myślę,że jest nieźle jak na dynamiczny styl jazdy.
~marian
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jak na automat i mase auta spalanie uwazam za dobre- przewaznie trasa 8-8.5, mieszane 9-9.5 na 100km przy normalnej jezdzie wcale nie ekonomicznej.

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ceny napraw tak samo jak inne auta, czesci tez tak samo, nie ma problemu z dostepnoscia, jak na 2.0 to auto pali nie duzo przy spokojnej jezdzie.
Mitsubishi Galant VIII Sedan