Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jest naprawdę dużo miejsca. Czepić można się tylko bagażnika. W poprzednim znacznie mniejszym samochodzie do bagażnika mieścił mi się bez problemów wózek dziecięcy a po złożeniu siedzeń mogłem przewozić np drzwi. W galancie bagażnik jest niski więc wózek wchodzi dopiero po zdjęciu kółek a o przewozie długich i szerokich rzeczy można zapomnieć (wąska przestrzeń za tylnymi fotelami).
~MatiGi
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto dość duże jak na swoją klasę, kierowcy może przeszkadzać jedynie zbyt duża seryjna kierownica, zaś z tyłu wysocy pasażerowie mogą narzekać na brak miejsca nad głową.
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Z tyłu ponoć wygodniej niż z przodu.. z punktu widzenia kierowcy miejsca akurat (186cm wzrostu) mniej niż w omedze ale wystarczająco żeby się nie męczyć nawet przy pełnym aucie..
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
osobiscie uwazam ze miejsca w porownaniu do konkurencji Galantowi nie brakuje. Z tyłu bardzo dużo miejsca. Z przodu bardzo szeroka regulacja foteli, długie trasy tym autem nie męczą:)
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
przestrzeni jest pod dostatkiem, dosyć szerokie autko, można sie wygodnie rozłożyć:) przy dośc daleko odsuniętym przednim siedzeniu, z tyłu wystarczajaca ilośc miejsca...
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Mam 186cm i waze 100kg,przestzen czy to z przodu czy z tylu bardzo zadowalajaca,do tego sporej obfitosci bagaznik.Ogolnie autko doskonale na dluzsze trasy.
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Z przodu jest bardzo dobrze, z tyłu jechałem z raz czy dwa i przy moim wzroście 177cm również nie odczuwałem dyskomfortu.
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
FOTEL MOGL BY SIE POSUWAC DALEJ I KOLUMNA KIEROWNICY REGULOWANA W DWUCH PLASZCZYZNACH;)
~Paweł
Sedan 2.0 136KM 100kW
Pod względem miejsca każdy chyba powie że auto super wygodne przestronne z tyłu 2 osoby siedzą jak królowie
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
4 dorosłe osoby z dobytkiem jadące 1000km na wakacje dały radę.
Mitsubishi Galant VIII Sedan