Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (32) - Silnik

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nie można nic zarzucić, bo zbiera się lepiej niż przeciętnie. 9,2 sek. do setki to naprawdę dobry wynik, jednak człowiek przyzwyczaja się do mocy i chciałoby się więcej. V-max narazie 205 km/h, ale to nie był koniec, tylko prosta się skończyła :) Elastyczność nie powala, trzeba wysoko kręcić lub redukować - pod względem momentu obrotowego (tutaj 175Nm) diesle go biją na głowę. Jednak oceniając wśród 2-litrówek należy się bdb!
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
SILNIK PALI NA DOTYK, OD KUPNA TYLKO ZMIENILEM PODSTAWOWE RZECZY, RAZ MYSLALEM ZE POPYCHACZ PEKL, ROZEBRALEM KLAWIATURE I WSIO BYLO GIT OKAZALO SIE ZE JEDNA Z NOWYCH! SWIECY BOSH PO TYGODNIU PEKLA I CHODZILA W GORE I W DOL I DAWALA TAKI HALAS, POLECAM WSADZIC GRZYBKOWY FILTR POWIETRZA Z LANCER EVO PASUJE PRAWIE ODRAZU A EFEKT JAK SIE WKRECI NA JEDYNCE NA OBROTY JAK BY SUBARU 2.0 HEHE
~maniek
Sedan 2.0 136KM 100kW
silnik jak na jednostkę benzynową bardzo elastyczny, na drugim biegu można jechać 20km/h i 100km/h!! Co prawda na początku nie chciałem go gazować ale że robię trochę kilometrów to się w końcu przekonałem (i nie żałuję - porządna instalacja zamontowana przez fachowców). Od lipca 2007 do października 2008 zrobiłem 37tyś km. Po zagazowaniu musiałem tylko wymienić przewody wys. napięcia.
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jestem pod dużym wrażeniem osiągów tego silnika, wygrywa z każdym autem z podobnym silnikiem o tej samej mocy np. Opel Vectra 2.0 136 KM i inne. Galant ma najlepsze osiągi. Elastyczność silnika poprostu świetna!! Polecam do Galanciora silnik 2.5 V6 najlepsza jednostka, praktycznie niezniszczalna:))) Dla najbardziej wymagających jest wersja2.5 V6 VR4 twin turbo 280 KM:)
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Silnik cyka. Problem jest z popychaczami i ponoć występuje to w wielu galantach. Jedni płuczą silnik, leją jakieś lepsze oleje i to czasem pomaga, inni muszą wymienić popychacze (trochę to kosztuje). Silnik 136KM na benzynie dość ładnie idzie ale na LPG już słabiej. Jest głośny (w nissanie 1.4 było mułowato ale bezproblemowo i cicho).
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Na wolnych obrotach cichy, powyżej 4000 fajnie mruczy, elastyczność bardzo dobrana 3ce pojedziesz i 30km/h i 130km/h z pozostałymi biegami podobnie, przełożenia długie, auto raczej nie \"zamula\".. no chyba, że ktoś piątkę wrzuca przy 60km/h..
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Pancerna jednostka, pamiętająca jeszcze lata 70 bodajże. Prawdopodobnie jeden silnik przeżyłby dwie karoserie. Może brakowało czasem ciut mocy/momentu, ale do normalnej jazdy bez szaleństw w sam raz.
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ciagnie powyzej 3,500 obr/min i wtedy jest dosc dynamiczne.Dluga 2-120km/h.Ogolnie zadnych zastrzezen,silnik to stara japonska szkola takze wymianna oleju umnie co 5000km i do przodu.
~krzysiek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Super jednostka bezawaryjna wiadomo ze wymiana świec kabli jest naturalna rzecza i nie ma co sie czepiać.czesci oryginalne drogie ale jest dużo zamiennikow
~marco
Sedan 2.0 136KM 100kW
Silnik troszkę za mało mocy ale jak bym chciał coś z szybszego to bym kupił dla mnie do jazdy na maszyny polskich drogach wystarczający
Mitsubishi Galant VIII Sedan