Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (32) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adolf
Sedan 2.0 136KM 100kW
Mało trwała, łożyska wałka bardzo często w niej padają już po 200 000km. Trudno dostać skrzynię do przedlifta, jeśli już się jakaś znajdzie to koszt nawet to 1500zł, można remontować ale to droga zabawa. Dlatego przed zakupem radzę sprawdzić skrzynię a najlepiej brać polifta albo 2.5 wtedy problemy z dostępnością są mniejsze ;)
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
To kolejny problem galantów - sypią się łożyska w skrzyni i powoduje to grzechotanie słyszalne szczególnie na niższych biegach. Same łożyska są tanie ale cała naprawa (o ile znajdzie się fachowca - ja miałem z tym problem) kosztuje ponad 1000zł. Czasem jest problem z wbiciem wstecznego.
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Skrzynia to loteria albo sie trafi na dobra albo na roztrzaskane synchronizatory.Ja trafilem dobrze i przez dwa lata spokoj,wszystko dziala poprawnie.Specyficzny proble z wrzuceniem jedynki przy redukcji z drugiego biegu.Wejdzie tylko przy malej predkosci-tak jest skonstruowana przez japoncow.
~dawid gg 9610108
Sedan 2.0 136KM 100kW
jezeli narzekacie na skrzynie biegow manualne to tylko i wyłacznie psuja sie synchronizatory miałem 3 takie auta naprawa skrzyni rozebranie i złozenie ok 600 zł serwis polecam bo sie znaja i macie gwarancje a jak zrobi to jakis papudrun to wam współczuje chcesz pogadac o misku to smiało gg 9610108
~krzysiek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Biegi pracują równo i płynnie jazda tmy autem jest przyjemna ma kopa jak trzeba kogoś wyprzedzić.Niestety lubi sie zepsuć łożysko na walki głównym koszt łożyska okolo 80zl +wymiana cena zależy kto robi
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
BARDZO DOBRZE MIMO ZE MAM MANUALA TO BIEGI OPUSZKEIM WCHODZA KAZDY NA SWE MIEJSCE! DZIS ROBILEM PEUGEOTA 206 TO MYSLALEM ZE MAM PARKINSONA BIEGI JAK W W STARZE, A ZA MNIEJSZE PIENIADZE MOZNA MIEC LIME
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Skrzynia w tym aucie pracuje rewelacyjnie, biegi praktycznie same wskakują, wchodzą krotko i bardzo precyzyjnie. Skrzynie w dieslu mogą sprawiać problem, często padają synchronizatory.
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zależy jak na to patrzeć, precyzja - średnio dobrze, trwałość - raczej słabo (synchronizatory), zestrojenie - dla mnie super bo więcej po mieście jeździłem, długa 2 i 3 dawała radę.
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Bardzo rzadko problem z jedynka i dwójka - mały opór przy wrzucaniu, ale mega sporadycznie.. sprzęgło pierwsza klasa, krótki skok pedału nie męczy nogi nawet w długim korku..
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW
9,2
10,9
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
To wielka porażka. Miałem już 5 mitsubishi i nie moge temu darować, że 1 i 2 wchodzą z największym trudem (od 150 tys przebiegu). Serwis mówi - łożyska.
Mitsubishi Galant VIII Sedan