Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
SA NIE DROGIE BO LUDZIE SIE BOJA KUPIC TAKIE AUTO, SA NIE DOCENIANE PRZEZ SPOLECZNIAKOW! NO I DOBRZE NIECH SE STOJA W KORKACH SWYMI NIBY NIE ZAWODNYMI 1.9 TDI W KTORYCH PSUJE SIE WSZYSTKO ROWNIE DOBRZE CO W PEUGEOTACH 206 JAK KTOS JUZ NAPISAL GDYBY NIE ONE MECHANIK BYLBY BEZROBOTNY, DLA MNIE NIE PROBLEM Z NAPRAWAMI SAM WSZYSTKO SOBIE ZROBIE WIEC CZEGO SIE WACHAC,,
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Stosunek ceny do jakości tego auta jest bardzo dobry. Najtanszy model mozna juz kupic za 13 tys. W standardzie mamy automatyczna klimatyzacje climatronic, 4 poduszki, silnik 2.0 lub 2.5 V, skorę albo welurek, elektryczne lusterka i podgrzewane. W porownaniu do aut niemieckich typu passat to Galant dużo lepiej wypada pod każdym względem.
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
sądzę że przy tej cenie i jakości wykonania nie jest to drogie auto, dziwi mnie że w Polsce tak potaniały, a w Niemczech ceny stoją w miejscu a euro podrożało:) chyba koledzy co sprowadzają kręca sobie liczniki żeby coś na tym zarobić:)
~marian
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nie ma to jak prawdziwy japonczyk, pomimo wieku autem jezdzi sie bardzo przyjemnie i bezpiecznie. Mam teraz 6 letniego passata TDI ktory kosztowal 3 razy wiecej od Galanta a jezdzi jak traktor w porownaniu do niego.
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jakość tego samochodu jest przeciętna (nie zła, ale też nie wybitna), a jak patrzę jak wygląda rynek i widzę ceny za 20 letnie Galanty to pewnie można kupić za tę kwotę coś bardziej bezproblemowego.
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Nie sa to autka zbyt drogie i za 10000zl mozna miec naprawde super autko w super stanie.Wszystkie audi i vw moga sie schowac jesli chodzi o bez awaryjnosc.Polecam z czystym sumieniem ten samochodzik.
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
31 000 PLN za 2002 rok, I rej. kwi2003. Wersja elegance; 3-letnia bezwypadkowa(!) fura w full wypasie (elektryka, klimatronic, ABS, 4 poduszki, Radio+6CD) za cenę miejskiego pierdzidełka. WARTO!!
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Za 6 tys. zł kupiłem ładny, bogato wyposażony samochód z gazem. Niestety te typowe usterki (na forum wiele osób pisze o tym samym) spowodowały że kosztował mnie już prawie 10 tys.
~japan_jacek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ten samochód ma już kilkanaście lat. Na starcie trzeba będzie w niego trochę włożyć ale dzięki temu Galant przejeździ jeszcze conajmniej drugie tyle.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW
9,2
10,9
~czlowiek
Sedan 2.0 136KM 100kW
kupilem w Holandi za 24 000 z gazem to nie drogo za taka bryke ... ale za 2 lata bedzie przykro sprzedac bo poleci cena pancernie,,,,,,,,, bo Made in Japan..
Mitsubishi Galant VIII Sedan