Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Powiem krótko. Nie jest to auto na polskie drogi!!! Owszem na równych gładkich drogach sunie pewnie, żadnych przechyłów, żadnego niepewnego zachowania w zakrętach, jedzie jak przyklejony, moje auto ma 160tyś km i jeszcze nic nie było robione w zawieszeniu!!! Niestety na naszych je....drogach to auto jest dość hałaśliwe (bardzo sztywne i twarde). mam porównanie z citroenem berlingo.
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
wcale nie jest aż tak świetnie tak jak inni tu piszą. Układ jezdny może i pewny, jednak w zakrętach bardzo duże przechyły, a fotele mają przeciętne boczne podparcia. Trzymam się kierownicy. Przykleja się na krętych drogach, lubi taka jazdę. Bardzo ważne opony. W tym aucie nie można na nich oszczędzać.
~arturwilk@poczta.onet.eu
Sedan 2.0 136KM 100kW
zawieszenie jest swietne tylko drogie dosyć wymieniłem właśnie drążki, wahacz prosty przód ,rogala, amory na kayaby, kompletne hamulce z tarczami przód i tył. Amory z tyłu były jak nowe i teraz widze i czuje jak jezdzi ten samochód. REWELA GORĄCO POLECAM
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Połączenie komfortu i pewności prowadzenia. Zawieszenie jest sztywne, żadnych przechyłów w zakrętach, a pomimo tego po dłuższej nawet trasie nie chce się wysiadać! Pewność prowadzenia powoduje, że każdy łuk chcesz brać jeszcze szybciej!
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi, ale mogloby byc troszke bardziej sztywne na zakretach. Poza tym jest bardzo komfortowe, nie jak mercedes ale Galant ma zawieszenie wielowachaczowe na dwoch osiach wiec przyjemnie sie jezdzi:)
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Pewne prowadzenie, choć niezbyt duża trwałość. Nie bawiłem się w super szybkie pokonywanie wiraży, ale na prostej, dziurawej drodze w trasie czułem się bezpiecznie.
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
płynie po jezdni:) w ostrych zakrętach z lekkim szaleństwem lubi sie przechylać, tył lubi uskoczyć ale wszystko do opanowania i pod kontrolą:) jak narazie......
~krzysiek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Doskonały układ jezdny jedna nasze drogi szybko wykańczają wahacze co jest sporym problemem ponieważ przod i tyl jest wielowahaczowy
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jak na mój styl jazdy za miękko.. komfort owszem jest, dziur i nierówności nie czuć, ale mało pewnie czuję się w zakrętach..
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW
9,2
10,9
~Karol
Sedan 2.0 136KM 100kW
Układ jezdny dosyć sztywny w zakretach , komfortowe wielowachaczowe zawieszenie Bez zastrzeżen
Mitsubishi Galant VIII Sedan