Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 136KM 100kW 1996-2002 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Byłoby pięknie gdyby nie fakt że w moim galancie bardzo wolno odparowuje szyba przed kierowcą. Przed pasażerem odparowuje znacznie szybciej. Nawiew chodzi głośno. Problemem jest zapiekający się mechanizm wycieraczek - chodzą wolno, silniczek rzęzi aż w końcu całkiem zdycha. Pomaga samodzielna (dość pracochłonna) naprawa.
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Przy kilku osobach bez klimy nie da rady (nawiew na przednią szybę tylko na środkowym odcinku). Ale z klimą klikanaście sekund i szyby odparowane. Więc wystarczy ją włączać raz po raz. Nie wspominając o pomocnym ogrzewaniu przedniej szyby :) Aha, pasażerowie z tyłu zgłaszali brak nawiewów - są tylko spod foteli.
~smash
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogrzewanie - po 2 km, gdy na dworze ok 0st. C mam już ciepło w aucie, wentylacja i klima wydajne, w moim aucie jest tylko mały problem ze sterowaniem środkową przegrodą i zawsze leci przez nią (słabiej lub mocniej) powietrze.. ale w gruncie rzeczy to nie przeszkadza..
~adolf
Sedan 2.0 136KM 100kW
Bardzo szybko się nagrzewa, zimą już po ok 2-3km zaczyna grzać, latwo utrzymuje żądaną temperaturę. Latem klimatyzacja wydajna, w moim przypadku 3 lata obeszła się bez uzupełniania czynnika - tylko odgrzybianie.. ;)
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
Tutaj duży kłopot. Paruje jak wściekły. Jeżdżę na klimie niemal cały rok i nie zawsze (jak pisali inni) pomaga do końca. Dziwna sprawa. W żadnym mitsubishi tego nie miałem (podobnie jak ze skrzynią).
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogrzewanie - było, grzało. Samochód dość szybko łapał temperaturę. Klimatyzacja - miałem model bez! Jeszcze nie wiedziałem że będzie mi potrzebna.
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Bardzo wydajna wentylacja,w zime autko szybko nabiera temperatury,po wymianie filtra kabinowego odparowywanie szybek to pikus.
~MatiGi
Sedan 2.0 136KM 100kW
Póki nie parują szyby jest ok, ale jak popada to bez ciągłego nawiewu na szybę nie daje rady.
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Automatyczna klimatyzacja jest praktycznie w każdym modelu. W galancie climatronic to standard.
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
jak chce to wieje, lubi parować przednia szyba ale to chyba w każdym aucie... włączam nawiew i z głowy...
Mitsubishi Galant VIII Sedan