Lista ocen Mitsubishi Lancer Evolution X 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW 2007-2015 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sedan 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW
I tu zaczyna się prawdziwa opinia. Silnik - ok, ma moc, itd., ale tu chodzi o prowadzenie. A prowadzenie tego samochodu zaczyna się tam, gdzie kończy się prowadzenie innych aut. Jeśli nie jesteście kierowcami sportowymi, to idźcie na kurs, bo inaczej to nie ma sensu. Cała masa przyczepności pod kontrolą, a później poślizg kontrolowany to jest to, do czego zostało stworzone Evo. Aby to kontrolować nie wystarczy się urodzić zdolnym.
~Sigal
Sedan 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW
Auto prowadzi się genialnie. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to porównanie go do gokarta. Napęd na 4 koła daje ogromną radość z jazdy. Wiadomo, że nie polatamy bokiem ale nie o to chodzi w tym aucie. Tu radość daje pokonywanie zakrętów w jaki najszybszym czasie i w tym evo spisuje się znakomicie. Ponadto do wyboru mamy 3 tryby ułatwiające nam jazdę w różnych warunkach drogowych.
~J. Poznań
Sedan 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW
Ścigałem się kiedyś z jakąś śmieszną M3, przy 160 km/h wypadła z łuku i zjechała na lewy pas, tak jakby jej właściciel chciał się nagle poczuć prawdziwym Brytyjczykiem, np J. Clarksonem. Wtedy to minąłem go prawym pasem.
~zbynia1@o2.pl
Sedan 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW
100% pozytyw. Skoro ma boczne przeciążenie 1,9G to nie będę dalej się rozpisywać
~Coolturalny
Sedan 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW
Bardzo pewnie się prowadzi. Wybacza wiele błędów
~loco
Stuki w przednim zawieszeniu już po 200(!) km przebiegu
~sadamina
Sedan 2.0 Turbo MIVEC 295KM 217kW
Odbiega od niezawodnosci i dawnych EVO.