Oceny Mitsubishi Lancer IV Kombi

Mitsubishi Lancer IV Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer IV Kombi

Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Mitsubishi Lancer IV
Auto mam od 9 lat. Przejechałem 240000 tys. Po 300000 tys. mały remont (wymieniłem końcówki wtryskiwaczy, wszystkie uszczelniacze, pierścienie tłokowe, panewki). Mam nadzeję że wytrzyma mi jeszcze przez dwa lata.
Mitsubishi Lancer IV
Ogólnie jak na autko z tego rocznika bardzo trwały lakier (oryginał)żadnych samoistnych odprysków,bardzo ładnie się go prowadzi ale na dobrych drogach,może tylko za niski jak na nasze drogi i krawężniki o spowalniaczach nie wspomnę.Pozdrowionka dla wszystkich urzytkowników,pa.
~kristoff72
Kombi 1.5 84KM 62kW
Mitsubishi Lancer IV
1500,pb.1988,310tys.niezawodny doskonały i elastyczny silnik,stosunkowo prosty konstrukcyjnie łatwy w ew.naprawach.W moim przypadku jedyną rzeczą była wym.uszczelniaczy zaworowych w w/z i problem niebieskiego dymku całk.znikł.Ogólnie na niezawodność składa się wys.jakość jakość wykonania i użytych materiałów,szerokiej drogi!
Mitsubishi Lancer IV
jezdzilem lancerem 3 lata i prucz klocków chamulcowych iwymiany oleju ,filtrów i rozrzadu to autko sprawowalo sie super ; nigdy mnie nie zawiodlo jak go kupilem to mial 140tys org przeb wszystko u dokumentowane w niemczech a jak sprzedalem to mial 250tys . Sprzedalem z powodu korozji bo byl po wypadku ,poprzedniego wlasciciela < auto naprawde super mimo wieku polecam go wszystkim// maly>
~misiubisiak
Kombi 1.8 4x4 94KM 69kW
Mitsubishi Lancer IV
super fotele, wygoda, dobrze sie prowadzi, jest calkiem ładny jak na ´89, nastepnym moim autem bedzie galant lub space wagon
Kombi 1.8 4x4 83KM 61kW
Mitsubishi Lancer IV
auto za te piniądze jest niezłe trzeba tylko bardzo go kochać bo miesięcznie kosztuje 800zł
~Max
Kombi 1.5 12V 90KM 66kW
Kombi 1.8 4x4 94KM 69kW
Mitsubishi Lancer IV
piknie chodzi, bardzo delikatnie wchodzi kazdy bieg (Skrzynia biegów)
Mitsubishi Lancer IV
rozsypała się przy ciagnięciu przyczepy 1200 kg pod górę (Skrzynia biegów)
~ja
Kombi 1.8 4x4 83KM 61kW
Mitsubishi Lancer IV
jezdzi i sie nie psuje...? nie rozumiem, ale jestem szczesliwy (Stosunek jakość/cena)
Mitsubishi Lancer IV Kombi