Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sportback (98) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martix_25@wp.pl
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Biegi wchodzą gładko. Skrzynia idealnie pracuje ze sprzęgłem, które chodzi leciutko. Chyba najlepiej rozwiązany układ w tym samochodzie... Brakuje tylko 6 biegu.
~Badzjo
Sportback 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Jak już pisałem 6 bieg sprawdza się doskonale, dodatkowo lubię bieg wsteczny przy którym trzeba nieco unieść zapadkę przy skrzyni biegów, to ułatwia wrzucanie wstecznego
~Krystian
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Właściwe wykonanie skrzyni biegów.Precyzyjne manewrowanie powoduje przyjemność z jazdy.NIe jest twarda ale też nie chodzi jak masło- co jest plusem przy szybkiej jeździe w trasie.
~TC
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
skrzynia bardzo trwała , zero awarii , mocna.Redukcja na niższy bieg na przykład ostry zakręt przy prędkości 120 na 3 bieg nie słychać różnicy -Super!
~Konrad
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
W sumie ok natomiast jest nieco hacząca. Równolegle posiadam od nowości 4 letnią Octavię i tam skrzynia jest znacznie bardziej kulturalna.
~slawek
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Wszystkie biegi \"wchodzą\" bez zarzutu. Doskonale dobrane przełożenia.Malutki minus dałbym za brak 6 biegu, przydałby się na autostradach.
~Lukasz
Sportback 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Nie mam problemu z jakąkolwiek wadą fabryczną - chodzi jak należy, brakuje szóstki (ale wtedy konieczny większy moment), typowo japońska skrzynia.
~luki1818pl
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Biegi same wskakują bez większego wysiłku( w niektórych nowych autach jest gorzej). Długie przełożenie co pozwala rzadziej ruszać prawą ręką ;)
~grzegorz
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Precyzyjna i nie delikatna. Automat to mam w kosiarce. Tu mimo, że lekko topornie ale tak lubię bo ma być wybieranie. Przy szybkich zmianach precyzyjie.
~Michał
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo fajna. Krótki skok drążka. Na 5 biegu przy 4k obrotów jest 155km/h na liczniku. Czasem haczy 1 lub wsteczny.
Mitsubishi Lancer IX Sportback