Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sportback (102) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~na_szczescie_nie_moje
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Całość psują detale np. fatalna jakość osłonek przeciwsłonecznych. idiotyczny sposób kasowania średniego spalania w komputerze. spryskiwacze typu \"mgiełka\" zupełnie bezużyteczne przy ponad 80km/h. za mały bagażnik jak na tą klasę auta. W ocenie pomijam jakość lakieru, bo większość nowych aut tak teraz ma.
~mr_maxx
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
karoseria - ładna, przynajmniej dla mnie zawieszenie - bardzo fajnie zestrojone ekonomia - no tu jest średnio dobrze... ergonomia - dla mnie OK eksploatacja - nie jest drogo, jeśli stać Cię na auto za 60000 - 70000 zł to stać Cię na jego utrzymanie wnętrze - smutne, plastikowe ale za to doskonale spasowane
~Pawcho
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Kapitalny wóz.Wygląd bajka,wyposażenia w wersji INTESE prawie kompletne/brakuje ksenonów/,.Cena w stosunku do całokształtu rewelacja.Konkurencja niech się chowa.No chyba ,że ktoś chce się wtopić w tłum innych samochodów to wtedy nie polecam -trzeba kupić Golfa,Renault itp. Bagażnik w przeciwieństwie do sedana w porządku.
~Łukasz
Sportback 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Nie lepszego samochodu za te pieniądze w tej klasie (Invite 69900 katalog, 57000 zakup + extrasy, 2011). Poduszki, klima automat, bardzo dobra konstrukcja płyty - bezpieczna i sztywna, wyposażenie. Wszystko to zapakowane w bardzo atrakcyjną i robiącą wrażenie karoserię. Do tego legenda gratis.
~Nelson
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Autko przede wszystkim wygląda i super jeździ. W tej klasie bezapelacyjnie najfajniejsze autko, wygląda z przodu prawie jak EVO X, z tyłu gorzej, ale linia naprawdę robi wrażenie i wyróżnia się z tłumu Golfów i Aurisów. Jeździ się super, może troche sporo pali, ale to w końcu 143KM i 1.8.
~TheVIANT
Sportback 1.8 MVTEC 140KM 103kW
Auto wygląd ma rewelacyjny, szczególnie z przodu. I tu jak dla mnie sportback ma agresywniejszy wyglą od sedana, dlatego też na niego się zdecydowałem. Wiadomo, można się czepiać tyłu czyli bańki tłumika która jest "doskonale" widzialna z tyłu. Mnie to nie przeszkadza za bardzo.
~Daner
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Wersja Instyle Navi, wyposażona we wszystko co się dało w tamtych czasach. Samochód użytkuję niecałe 2 lata. Nie jest to najnowsza konstrukcja (wsumie pod względem niektórych rozwiązań to leciwa w momencie wypustu ;) ) ale nadrabia trwałością i prostotą.
~Kubika
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Bardzo fajne auto. Totalnie bezawaryjne ale trzeba być świadomym, ze to klasyczny japoniec i nie jest to auto dla każdego. Moja ocena po przejechaniu 50tys kilometrow w 2 lata użytkowania, myślę, ze komus sie przyda.
~Ghuko
Sportback 1.5 MIVEC 109KM 80kW
LANCER z tą pojemnością jest dla spokojnych statecznych kierowców ...taki dziadziowóz Dla mnie do użytku codziennego jest idealny JEST PIEKNY JESLI CHODZI O WYGLĄD ... CHOC NAJWAZNIEJSZA DLA MNIE JEST BEZAWARYJNOŚĆ !!!
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer IX Sportback
8,1
~konrado:)
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Dobrze wykonane auto za niewielkie pieniądze. W całości japońskie. Jedynymi mankamentami są wysokie spalanie oraz słabe osiągi. Gdyby zastosowano w nim 6-cio biegową skrzynię, osiągi byłyby lepsze a spalanie mniejsze.
Mitsubishi Lancer IX Sportback