Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sportback (102) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartek
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
To jest bardzo dobre auto dla osób, które chcą jeździć dynamicznie i bezstresowo. Najlepszą rekomendacją jest to, że mieliśmy takie kolejno 4 sztuki, przez 10 lat, używane przez 2 kierowców. Przez ten czas samochody były serwisowane systematycznie i w zwykłych stacjach obsługi. Bezproblemowe poza tarczami hamulcowymi, które się wyginają. Opisy o znikomym spalaniu należy włożyć między bajki. Spalanie nie schodziło poniżej 10. Dwa były na gaz,...
~wojo
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Spalanie i hałas psuje całą radoche z użytkowania. Poprzednik palił równe 10l gazu bez względu na technike i średnią prędkość. Ten dziad bierze 13 gazu przy bardzo delikatnej jeździe na trasie ale z rowerami i obciążeniem. Na benzynie bez autostrad (do 100km/h ) spalił 7l. Zwiększenie prędkości do 120-130 radykalnie podnosi spalanie. Jestem zawiedziony ale możliwe że opory przez rower podniosły spalanie i instalacja jeszcze nie doregulowana....
~Jan
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Auto trwałe, solidne, i absolutnie bezawaryjne. Wnętrze, mimo że mam wersję "full" dosyć surowe, bez zbędnych gadżetów ale za to odwdzięcza się doskonałą ergonomią. Miejsca zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów jest ponad stan. Silnik 1.8 jest cichy, i w wyższym zakresie obrotów zazkakująco żwawy, ale próżno tu oczekiwać wrażeń jak z EVO...to auto do spokojnej codziennej eksploatacji. Jak dla mnie...
~AutomaniaK
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Auto z pewnością ładnie się prezentuje i przykuwa uwagę, ale wygląd to nie wszystko. Mitsubishi to chyba już ostatnie auto rodem z Japonii, które tylko w tym kraju jest montowane. Niestety, chyba tak jak to jest w przypadku genów, warto je czasem zmieszać dla \"odświeżenia\" krwi. Auto jest solidne, ale za wyjątkiem paru elektronicznych drobiazgów, odstaje technologicznie od konkurencji. Przyznaję, że spodziewałem się czegoś więcej po Japonii.
~bravo
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Jestem ciekaw ile osób tutaj wymieniło juz w LAncerku rozrząd Który jak to wiedzą pewnie nie liczny jest wadliwy w wiekszości aut z 2010 r z oznaczeniem silnika 4b10 u mnie poleciał przy 90 tyś nigdy juz nie kupie Lancera za taki badziew i za podejscie Aso do klienta gdzie sie twierdzi ze łańcuch sie wycjągnął bo był lany zły olej A na pytanie dlaczego nowy łancuch ma mocniejszą konstrukcje zapada wymowna cisza
~Pawel
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Bardzo dobrze wyposażone w porównaniu do konkurencji w tej cenie, niezawodne, ładnie wygląda. Z ekonomiką i spalaniem liczyłem się kupując więc nie jestem zaskoczony. Mogłoby być lepiej wyciszone. Wadą jest też grubość powłoki lakieru, odpryski są już widoczne na przedniej masce. niestety jest to domena wszystkich nowych aut a wynika z nowoczesnej technologii natryskiwania lakieru, mniej, oszczędniej a równo i ładnie.
~yosa
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Po 7 latach użytkowania, myślę że mogę ocenić właściwie auto. Lancer kupiony w polskim salonie z fabryczną instalacją gazową. Mimo kilku lat jego wygląd nie zestarzał się zbytnio. Jest to bardzo trwałe, bezawaryjne i przede wszystkim oszczędne auto. Moim zdanie zasłużył na ocenę bardzo dobrą z minusem. Minus za czarne, trochę smutne wykończenie wnętrza i za jakość plastików
~gabek
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
ogólnie nie jest żle ,nie znzczy to ze nie moze byc lepiej jezdzilem wczesniej pssatem tez benz i jesli chodzi o silnik mits to pasek jest daleko z tyłu ktos kto mowi ze jest mlo dynamiczny poprostu nie umie tym samochodem jezdzic drogi trzyma sie faktycznie jak przyklejony jedyny minus to głosnosc (nie silnika) ,,,i trzeba sprawdzac łancuch rozrzadu .Ogolnie jest ok
~ww
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
wygląd: po prostu się wyróżnia w nijakim tłumie, kabina: bardzo dobrze, bagażnik: nowe modele innych marek są większe, ale płaska podłoga po bajecznie prostym położeniu tylnych oparć, automatyczne światła i wycieraczki - czego chcieć więcej?. wady: hm... brudząca się tylna szyba, miękki lakier, lekko \"gumowy\" układ kierowniczy, hałas przy szybkiej jeździe.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer IX Sportback
8,1
~Bartosz
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Auto zjawiskowe, wygląda sportowo a każda narysowana na nadwoziu linia robi wrażenie i jest w odpowiednim miejscu. Prowadzi się jak chce tego kierowca a w razie potrzeby odpowiednie systemy i dobrze zestrojony układ jezdny pomogą w utrzymaniu samochodu na drodze. Przyspiesza i hamuje tak jak sugeruje wygląd, bardzo dobrze.
Mitsubishi Lancer IX Sportback