Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sportback (102) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Słabyb lakier ( cieńka i miękka warstwa=rysy), słabe wyciszenie, odgłosy z zawieszenia, ścierające się plastiki wewnątrz (te srebrne), rysujące się szyby przód i tył. Korozja podwozia, słaba moc silnika.
~Lukasz
Sportback 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Nie ma oceny BARDZO DOBRZE, a taką bym dał..:) Bardzo solidny samochód z genialnie sztywnym nadwoziem, dopracowanym spodem i świetną trakcją. W tym temacie lepszy jest tylko Focus, ale Focus to nie Mitsu..:)
~Tomek
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jeżdżę za krótko, żeby ocenić niezawodność auta (rocznik 2010, MY 2010). Na kredyt wpisałem czwórkę. Dobre wyciszenie kabiny (okładziny tłumiące hałas w nadkolach i pod maską). Wysoka kultura pracy silnika.
~Killstar
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Samochód robiony w Japonii, dobre zawieszenie, świetny silnik, miękkie prowadzenie, świetny design nadwozia... no gdyby jeszcze to spalanie było mniejsze to było by idealnie. Mimo wszystko dam 5.
~Bacha
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
11 lat użytkowania i nadal jestem zadowolona. Pomimo upływu czasu design ponadczasowy, drapieżny. Samochód bezusterkowy. Wymiana podzespołów wg normalnego zużycia. Wygodny, komfortowy.
~Bacha
~wondernaut
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Świetne, bezproblemowe i bezawaryjne auto z dwiema przypadłościami: tragicznym wyciszeniem przy autostradowych prędkościach i słabym silnikiem (mści się brak szóstego biegu).
~LaRDuX
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Świetnie wylądające i jeżdżące autko w tej cenie, z dobrym wyposażeniem w standardzie, bardzo dobry układ jezdny z dobrą skrzynią biegów, poprawny sprawdzony silnik
~jac
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
To fajne auto. Przesiadłem sie z vectry c 1.8 benz i tak jakbym przeszedł w nową erę. Lancer jest zrywniejszy, tańszy w utrzymaniu i bezawaryjny.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer IX Sportback
8,1
~Michos
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Nietuzinkowy wygląd,niezawodność,bezpieczeństwo ( 5 aktywnych systemów bezpieczeństwa w standardzie ) bezcenne. A i 9 poduszek też w standardzie.
Mitsubishi Lancer IX Sportback