Lista ocen Mitsubishi Lancer (772)

~bikeerr@op.pl
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Zapraszam do pełnej lektury mojego poematu na temat tego samochodu bo mam nadzieje ze nie na marne spędziłem 2h opisując drobiazgowo ten samochód.Po prostu chcę podzielić się moją opinią na temat tego samochodu bo jest na prawde godny polecenia. Tym bardziej , że za na prawde nie wielkie pieniądze można nabyć samochód stosunkowo młody,w pełni bezawaryjny.O atrakcyjnych kształtach(sedan w wersji sport) i niezłym wyposażeniu.
3,3
~Mobil
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Zalety/Wady ktore pierwsze sie nasuwaja. Zalety: - Ladny - Bezpieczny - Przyjemnie sie prowadzi - Wyposazenie - Made in Japan Wady: - Spalanie - Lakier - Tandetna wrecz jakosc plastikow i nie tylko - Slabe wyciszenie - Przecietna moc
~Jacek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Silnik 2.0 pali tyle ile palić powinien czyli w okolicach 8-8.5l. Cena przeglądów nie jest porażająca gdyż silnik to stara i dobra jednostka DOHC. Gdyby nie fakt, że drugi bieg potrafi czasami (zwłaszcza jak silnik jest zimny) haczyć to byłaby ocena 5. Oprócz tego super, biegi wskakują gładko choć z oporem (dla mnie to zaleta).
~janusz164@interia.eu
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Bardzo dobre rodzinne auto średniej klasy,z doskonałym zawieszeniem i świetnym silnikiem.Całość bardzo dobrze zmontowane i nieźle wyposażone nawet w podstawowych wersjach z intuicyjnym w obsłudze zestawem audio o niezłych parametrach.W beczce miodu oczywiście znalazła się łyżka smrodu,a jest nim pokrywa koła zapasowego,którą wykonano z ordynarnej płyty pilśniowej.Pytałem czy jest zamiennik odpłatnie,ale nie ma i to będę musiał zmienić.
~broke
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Bardzo fajne auto za bardzo rozsądne pieniądze - testowałem je w ferie na zaśnieżonej Słowacji, w wakacje na Węgrzech i w Chorwacji. Na autostradach za granicą wszyscy dają wolny lewy pas /i wtedy brakuje większego silnika/. W Chorwacji kilkakrotnie widziałem ludzi robiących sobie zdjęcia na tle mojego auta mimo tego, że obok na parkingu stały prawdziwe perełki motoryzacji w stylu Porsche 911.
~lewy51222
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Jak dla mnie samochód jest bardzo przyjemny. Bardzo wygodnie się w nim siedzie. Nie męczy pleców, oraz innych części ciała nawet podczas długich tras. Świetnie wygląda. Bardzo podoba się grill w wersji SPORTBACK jest naprawdę piękny i napewno sie wyróżnia na ulicy. Jeżeli chodzi o wygląd tyłu to nie jest już tak świetny jak przód, ale to kwestia gustu (mi nie podoba się to, że jest bardzo podobny do Chevroleta Lacetti w hatchback\'u.) Bardzo...
~Sill
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Samochód idealny, gdyby można było wymienić jednostkę napędową. Osiągi nie odbiegają bowiem od innych samochodów tej samej klasy, a spalanie znacznie wyróżnia ten samochód w tabelach zestawieniowych (zbyt duże!). Jednak samochód zachęca pod względem oferowanego wyposażenia, względem ceny. Ponadto przyznam szczerze. Nie zamieniłbym tego samochodu na żaden inny w tej samej kategorii cenowej. Prowadzenie, wygląd, wygoda i to co sobą oferuje,...
~maciuldek
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Miałem kupić skodę octavie a kupiłem lancera i nie żałuje. Samochód nie jest nudny i wyróżnia sie w tłumie samochodów, zwłaszcza przód jest piękny. Silnik nie jest może najmocniejszy ale jakoś boję się turbin proponowanych przez skodę. Uważam, że wóbór był dobry. Nadto wskazać należy, iż za to wyposażenie, u innych producenów zapłaciłbym ok 10 tys więcej
~G
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Lancer Kombi - świetne połączenie rodzinnego kombi ze sportowym charakterem. Benzynowa wersja 1.6 - ekonomiczna, elastyczna, bardziej ucywilizowana od wersji sport. Wersja z silnikiem 2.0 - no cóż ! Zawieszenie, skrzynia, silnik, komfort - igła. Jeśli chcesz się pościgać rodzinnym kombi to auto jest do tego stworzone. A przedewszystkim początek numeru VIN zaczynający się od litery \"J\" świadczy o wszystkim. Już nigdy nie kupie europejczyka.
~Piotras88
Mitsubishi Lancer VI
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Pomimo drobnych mankamentów nie zamienił bym tego samochodu w obecnej chwili na żaden inny. W tej cenie moim zdaniem ciężko trafić samochód, który ma tak dobre osiągi, cechuje się dużą niezawodnością, może służyć zarówno jako auto do miasta, jak i na rodzinne wyjazdy, itd itp. Szczerze polecam!!!
Mitsubishi Lancer