Oceny Mitsubishi Lancer V Hatchback

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer V Hatchback

~Karol
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
Napiszę krótko.Auto zajefajne.MA już 20lat!!! dzis wskoczyło mu 350 tyś km.Sprowadziłem go 5 lat temu z Niemiec.Tam serwisowany.W środku jak nowy zadnych przetarć.Wiem jedno,ze auta te nowsze nie pojeżdzą tak długo jak TEN.Silnik żyleta!!!! Pozdrawiam.
~ROBERT i DANUSIA DYL
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
bardzo fajny i wygodny samochod dla rodziny moja zona uzywa go codziennie i nigdy na niego nie narzeka chcialem kupic jej nowy ale ona mowi ze lepszego chyba nietrafi w ciagu 13-lat ani jednego grosza do niego nie dolozylismy oprucz opon(yokohama) i akumlatora samochod jest wspanialy
~Lech
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Pojaz ekspoloatuje od 9 lat przejechałem 250oookm bez większych kłopotów. Wymieniłem uszczelniacze zaworów po 210000km, teraz zupełnie nie zabiera oleju,oraz naprawiałem ułożyskowania osi wycieraczek, wymieniłem klocki (3razy) i szczęki hamulcowe (1 raz) .Bardzo dobrzę się prowadzi, szczególnie w zakrętach.Sworznie kulowe wahaczy wytrzymują przebieg ok 120000km , łaczniki stabilizatora co 60000km. Ogólnie pojazd b. udany
~Robert
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Jestem baaardzo zadowolony. 90 KM to w sam raz. Co roku wymieniam : świece, olej, filtr pow,Jestem fanem tej firmy. Zastanawiam się teraz nad montarzem LPG. Byłem właśnie rozpoznać w warsztacie - 2100zł. Chyba się zdecyduję.Z kalkulatorów wynika że po roku się zwraca !!!
~TOSCA2409@TLEN.PL
Hatchback 1.3 60KM 44kW
OGÓLNIE UWAŻAM ŻE JAPOŃSKIE SAMOCHODY SĄ JEDNE Z LEPSZYCH NA ŚWIECIE ( OCZYWIŚCIE W SEGMENCIE DOSTĘPNYCH MODELI DLA WIĘKSZOŚCI POLAKÓW) JEST TO SAMOCHÓD NIEZAWODNY TANI W UTRZYMANIU NIEXLE SIĘ PREZENTUJĄCY I MAŁO KOSZTUJE. KUMPEL MA POLÓWKĘ W TYM SAMYM ROCZNIKU - TAMTO TO JEST DNO
~Lech
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
Pojazd 5 drzwiowy o b.przyjemnej nie starz. się sylwetce. Wykonany z dużą starannością , dobrze trzyma się drogi i łatwo prowadzi,siedzenia wygodne - siedzenie kierowcy reg.w pionie.kokpit może trochę nie mod-ny ale ergonomiczny. W miejscach nie uszkodz. nie rdzewieje. Można zastos. katalizator met.z dodatkowym tłumikiem"aleko"dla wyc. pracy
3,8
~cezzar@poczta.fm
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Bardzo fajny, duży, rodzinny samochód, solidny, odporny na korozję i ekonomiczny. Słuzy w mojej rodzinie już 7 lat bez żadnych większych awarii. Wymieniane zostały jedynie materiały eksploatacyjne oraz części szybko zużywające sie. Części oryginalne bardzo drogie ale są tańsze zamienniki. Niektóre elementy są jednak nietypowe (np filtr powietrza). Mankamentem są odpadające plastiki zewnętrzne na drzwiach oraz skrzypienia plastików. Japońska...
3,6
~mikael
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Naprawdę to stary dobry japończyk. Które inne auto po 20 latach jest na chodzie w dobrym stanie. Myślę, że jak na pierwsze auto jest idealne, można uczyć się jeździć nie dbając o szczegóły.
~izap84
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
jak na swój wiek samochód sprawuje sie bardzo dobrze, oczywiście trzeba w nim wymieniać pewne części, ale to jak w każdym samochodzie
~piotr
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
stare ale jare! nie rdzewieje wcale nadwozie jest ocynkowane a lakier najwyższej jakości
Mitsubishi Lancer V Hatchback