Lista ocen Mitsubishi Lancer V Sedan (45)

~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Zależy kto czego oczekuje od auta do 2tys złotych :) Ja naprawdę nie miałem wygórowanych oczekiwań a Japończycy zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Relatywna taniość tych samochodów wynika raczej z ich małej popularności, jednak niezawodność i oryginalność samochodu przekonują by go wybrać. Polecam jako pierwszy samochód ze względu na niskie koszty utrzymania, łatwość prowadzenia i radość z jazdy.
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Ogólnie auto uważam ze bardzo udane. Mimo swojego wieku to auto naprawde świetnie sie prezntuje. W dodatku przyspieszenie jest znakomite. Auto świetnie sie prowadzi moze nim jezdzic jedna osoba jak i rodzina NAPRAWDE POLECAM Moj m aprzebieg 221 000 i chodzi niesamowicie
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Bardzo fajny przyjemny samochód bardzo źadko spotykany i to jego plus . Dobre wyposażenie wszystko prawie elektryczne oprócz składania lusterek bardzo fajny welur trochę niski ale jakby mu założyć koła 14 to jest dobrze można śmigać po terenie z tym napędem to każda droga twoja .Jak posiadasz taki samochód to go nie sprzedawaj żeby nie trafił na jakiś szrot czy złom bo szkoda zostało ich już bardzo nie wiele z tym silnikiem i napędem .
~noname
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Auto ma 16 lat a oto cytat wypowiedzi jednego ze przychodniów zafascynowanego widokiem mojego autka:" To wyszło juz nowe EVO???" N
~2054607
Sedan 1.3 12V 75KM 55kW
Emocji może na ulicy nie wzbudza, wyposażone bardzo ubogo, ale to świetne wozidełko, w sam raz dla tych, którzy oczekują auta taniego w eksploatacji i dobrze zachowującego się na drodze.
~dunieek
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
bardzo przyjemny samochodzik , bardzo przyjemny układ jezdny- ten samochód się " czuje" i mimo że jeżdzę już głównie carismą to on nadal " chodzi " w rodzinie
3,8
~leongg3880369
Sedan 1.8 GTi 16V 136KM 100kW
jest oki pracuje idealnie ale po tym przebiegu zaczynaja przy odpalaniu na zimnym silniku stukaja zawory (Silnik)
~bonobo
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
samochod mam od niedawna ale wiem ze komentarze sa pomocne dla szukajacych: na prawde fajne autko jesli ktos szuka czegos czym moze dosyc tanio i niezawodnie jezdzic - zaplacilem za niego 9000 tys i uwazam ze na prawde bylo warto - oczywiscie dobry egzemplarz... Wiadomo - poszalec sie nie da - tylko 60 KM ale wystarczy zeby sie przemieszczac. w razie czego: bonobo84@op.pl - chetnie odpowiem na pytania.
~golebiow@polbox.com
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
Samochód świetny dla indywidualistów, nie rzucający się w oczy a jednocześnie fenomenalny silnik , który wkręca sie do 7 tys. obr/min z ogromną przyjemnościa i zostawia w tyle nowe modele samochodów o podobnej mocy. W dodatku ta niezawodnośc!!!
~taps
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
za nieduza kase solidny i niezawodne auto.POLECAM!!!
Mitsubishi Lancer V Sedan