Lista ocen Mitsubishi Lancer V Sedan (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
zużycie paliwa uważam ze naprawde dobre jak na 90KM. Przy dynamicznej jeździe pali on max 8 litrów benzynki a jesli chodzi o trase to podczas powrotu z niemiec średnia wyszła 6.4 wiec mysle ze nie jest najgorzej. Tylko zima zuzycie paliwa wzrasta nawet do 10 litrów. Jesli chodzi o ceny części zamiennych to nie sa takie grogie jak myslałem np. cena Przegubu jest pedobna jak do volkswagena. Poza tym jest wiele zamienników co obniża koszty. Ale...
~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Misiek jeździł na mieszalnikowej instalacji gazu , więc \"bardziej wymagającej\" dla silnika...jednak ze spalaniem na trasie potrafiłem zejść do 8,5l/100km jadąc tak do 100km/h. Średnia wychodziła 10/11 l/100km 30%trasy 70% miasta.
~noname
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
nie oszczedzam grosza na moim autku, nie kupuje czesci zamiennych i nie pewnej jakosci. Staram sie aby wszystko było made in japan. Szkoda tylko ze w warsztatach u nas nie ma Japończykow:)
~kAZIU
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
mi sie zdaje ze jak na ten rocznik i na tyle km przejechane bo za 198 tys. to samochod mało pali 7-7,5 miasto 6 trasa to jest bardzo dobry wynik jak na samochod 15 letni
~taps
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
ekonomiczny w trasie.w miescie trzeba jezdzic na PWR ale auto dobrze sie wkreca.niejeden o tej samej mocy czy 1-9 tdi na starcie zostaje w tyle.
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Co do spalenia to trochę chla no ale na ten silnik i stałe 4x4 to nie jest źle ma też trochę koni nie a wiec i spalanie większe
~2054607
Sedan 1.3 12V 75KM 55kW
Tu jest super - 7/9 l. Tanie zamienniki elementów eksploatacyjnych. Auto się nie psuje - a w rodzinie jest prawie od nowości.
~dunieek
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
5,5 średio , choć kiedyś w trasie wcale nie oszczędzając spalił średio 4,6 ale może to była lepsza ropa bp zatank . za granicą
~dee-jay
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Autko nie jest drogie w utrzymaniu. W LPG przejechane 45 kkm. Wymieniono filtry, świece, przewody.
~bonobo
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
pali ok 6,5-7 l w miescie, trasa troche mniej, ceny napraw i przegladow do zniesienia...
Mitsubishi Lancer V Sedan