Lista ocen Mitsubishi Lancer V Sedan (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taps
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
to moj pierwaszy automat i jestem bardzo zadowolony.jesli wymieniasz olej na czas(30 tys)dziala bez zarzutow.szkoda ze 4 biegi ale bobrze zestopniawne mimo tego 5-tka obnizylaby spalanie
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Biegi wchodz bardzo delikatnie czasami mam problem z 2 biegiem ale trzeba go umiejetnie wrzucać teraz juz jest o.k poza tym bardzo długi bieg 3 od 30 do 130 km/h
~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Skrzynia jest w porządku, jednak czasem ma tendencję do zacinania się wrzucając na wsteczny. Jednak jest fajnie zestopniowana i naprawdę elastyczna.
~Mati
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Czasem ciężko wchodził wsteczny, ale tak to bywa w starych japonczykach. Ogólnie bez zarzutu.
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Skrzynia biegów bardzo dobra niema co pisać nie psuje się biegi wchodzą lekko daleko od siebie położone .
~qwerty
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Ocena dobra z powodu przycinającego się pierwszego biegu, choć wiadomo że swoje już wyjeździła:)
~noname
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Cudo, jak to moi znajomi opisuja" ONE SAME WCHODZA?!?!" precyzja, skok doskonale syncro
~dunieek
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
chodzi od poczatku bardzo, bardzo lekko ,mimo takigo przebiegu każdy bieg mogę włączyć dosłownie małym palcem
~leongg3880369
Sedan 1.8 GTi 16V 136KM 100kW
bardezo kiepska krótkie biego źle wchodza i sprzegło kiepskie nie wiem dlaczego hydrauliczne
~Karol
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Czasem ma problem w włączeniem pierwszego biegu, nie zawsze chce łatwo wskoczyć.
Mitsubishi Lancer V Sedan