Lista ocen Mitsubishi Lancer V Sedan (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
jak na dotychczasową cenę tego samochodu jak dla mnie to on przebija tą wartość powinien kosztować dużo więcej tyle co chodźby BMW z tego rocznika albo i więcej .Wykonanie jest bardzo staranne tego samochodu a jakość materiałów też oprócz blach.
~leongg3880369
Sedan 1.8 GTi 16V 136KM 100kW
za ta kase to jest niezła jazda ale ceny nowych czesci przyprawiaja o zawrót głowy dobrze ze sa urzywki ale do GT i tak ciężko dostać ogólnie da sie wytrzymac ale pod warunkiem ze omija sie serwisy i sklepy z nowymi częsciami bo czasem można dostać zawału
~kAZIU
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
jak na samochodzik tak oszczedny i niezawodny samochod jest niedrogi a przedewszystkim jesgo konstrukcja była z mysla o starszych czasach poniewaz samochod posiada juz oplywowy kształt
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Ja za wsojego dałem w Niemczech 800 euro. Ale tak naprawde to nie były pieniadze wyrzucone w błoto. Uwazam że za te pieniadze nie kupiłbym nic lepszego.
~golebiow@polbox.com
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
Smieszna cena na takie auto, 12 tys.PLN a w zamian mocny silnik i pełna elektryka (nawet podgrzewane lusterka co nawet teraz nie jest standardem)
~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Rewelacja. Auto kupione za 2tys. i dowiozło mnie wszędzie gdzie chciałem, po 1,5 roku użytkowania sprzedane za 2tys. ;)
~Adam40
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
W porównaniu do cen z innymi, zwłaszcza przepłacanymi ,,niemcami´´- nie ma nic lepszego !
~2054607
Sedan 1.3 12V 75KM 55kW
Teraz takie auto da się kupić tak tanio, że trudno znaleźć dla niego alternatywę.
~Demokrates IV
Chętnie bym kupił nowy taki sam model z roku 1991 ale z klimatyzacją
~Mati
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Jak za kwotę którą za niego zapłaciłem świetny samochód.
Mitsubishi Lancer V Sedan