Lista ocen Mitsubishi Lancer V Sedan (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Jak go sprowadziłem z niemiec było idealnie ale po półrocznej jeździe po polskich drogach jest troche gorzej ale nie jest tragicznie. Ale niestety zaczyna słychac plastiki z deski rozdzielczej. Auto na orginalnych 13´´ felgach jest za niskie i zimna nie raz obcierałem silnikiem o koleine ze sniegu na parkingu :/ ale po załozeniu 15´´ felg na lato jest wszystko O.K
~2054607
Sedan 1.3 12V 75KM 55kW
Auto zadziwia. Jest sztywne, wyjątkowo neutralne i nadzwyczaj dobrze się prowadzi. Przy tym przebiegu zawieszenie nie wymaga absolutnie żadnej ingerencji, nawet amortyzatory są ok. W slalomie radzi sobie lepiej od nowej octavii. Przydałby się może tylko bardziej bezpośredni układ kierowniczy. Oczywiście o jakimkolwiek komforcie można raczej zapomnieć.
~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Jeżeli nie ma luzów, auto bardzo przewidywalnie zachowuje sie na drodze. Zawieszenie jest bardzo wytrzymałe na polskich drogach. Jak na tak nieduży samochód można określić zestrojenie zawieszenia jako miękie.
~noname
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Pełna kontrola nad pojazdem; dla kierowcy znającego sie na rzeczy to jakby rekami dotykał asfaltu; zbedny abs i inne elektroniczne gazdety; zima mi nie straszna nawet na letnich gumach
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Dobrze się prowadzi może trochę mały skręt ma no ale przy normalnej jeździe po mieście nie stwarza problemów.
~trepka3@gazeta.pl
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
jak na nasze polskie drogi to super , pierwsze amorki z przodu wymienione po 200oookm
~dunieek
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
przyjemne zawieszenie ale na zakręty zbyt mięękie - przechyla się - zawieszenie ma do tej pory oryginalne
~Macko
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
przy takim przebiegu już nie zapewnia wygody ani bezpieczeństwa
~Mati
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Samochód prowadzi się pewnie i stabilnie.
~dee-jay
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Końcówki ukł.kier. mogłyby być troszkę trwalsze.
Mitsubishi Lancer V Sedan